+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evde yalnız kaldığımda görünmeyen varlıklardan çok korkuyorum,beni bu konuda bilgilendirir misiniz Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evde yalnız kaldığımda görünmeyen varlıklardan çok korkuyorum,beni bu konuda bilgilendirir misiniz

  Sual: henüz 13 yaşındayım çok korkuyorum görünmeyen varlıklardan. belki ruhsaldır bilemiyorum ama evde yanlız kaldığımda sanki gerçek görüyor gibi oluyorum arkadaşlarım sürekli beni korkutacak şeyler anlatıyorlar onlara inanmamayı çok istiyorum ama yapamıyorum arkadaşım bana bir şey anlattı çok korkuyorum bu hikayeden .söylediğine göre bu hikayeyi gerçekten yaşamışlar.

  bir gün annesi evde oturmuş Kuran-ı Kerim okuyormuş. sonra gece yastığının altına koymuş ve yatmış. kendiside annesinin yanında uyuyormuş.(babası o gece evde yokmuş)
  annesi tam uykuya dalarken kapıdan içeri kırmızımsı turuncumsu bir şey girmiş.annesin boğazına yapışmış .onu boğmaya çalışıyormuş.o arada arkadaşım rüya görüyormuş.beyaz bir yerde yürüyormuş.sonra annesi yastığın altındaki Kuranı alıp açmış sonra evde bir çığlık kopmuş.annesini boğmaya çalışan varlık yanmaya başlamış.sabah kalktıklarında ise annesinin boğazı mosmor olmuş ve evdeki halılar yanmış.bu olay olduktan sonra evden çıkmışlar . eve başka bir kiracı gelmiş .aynı olay onlarında başına gelmiş.sonra hocaya gitmişler. herşey ortaya çıkmış. üst komşuları kocasına yasinin son cümleleriyle ona büyü yapmış.yasini okuyunca bu olay gerçekleşiyormuş.

  sizce doğrumudur? ? 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: Evde yalnız kaldığımda görünmeyen varlıklardan çok korkuyorum,beni bu konuda bilgilendirir misiniz


  Reklam  Cevap:
  yasinin son cümleleriyle. ona büyü yapmış.yasini okuyunca bu olay gerçekleşiyormuş
  Büyü için Kuran-ı tersten okuduklarını bilirim. Kadının adet Kanıyla Kuran yazarlar daha çok iğrenç işler yaparlar. Allah yaptıkları büyüleri kendilerine çevirsin. dinde büyüde vardır. Konu için Fazla yorum yapamam. o gelende eğer doğru ise Cin' dir. o mahluklardan korunmak için de En Güzeli Allah kelamı nı okumaktır. Ayetel kürsi onları yaktığını bilirim. bu konularada girme Kardeşim. Arkadaşlarınlada konuşma ne kadar konuşursan başına okadar gelir. veya bilinç altınada yerleşince her duydugun sesi onlar sanarsın. Allah onların şerlerinden korusun.

 3. Misafir
  çok güzel söyledin kardeş

 4. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Kadının adet Kanıyla Kuran yazarlar daha çok iğrenç işler yaparlar
  Bunlar ne biçim kelimeler,konuşmalar böyle bir şey mümkün olamaz,
  Alah c.c böyle bir şeye müsade etmez
  bu iğrençlikleri insanların aklına sokarak yaymayalım kardeş=


  arkadaşlarım sürekli beni korkutacak şeyler anlatıyorlar onlara inanmamayı çok istiyorum ama yapamıyorum
  Bu korkular şeytandan nefse gelen vesveselerdir
  korunmak için Ayetel-Kürsi ve muhafazateyn
  surelerinin ayrıca bu duanın okunması
  okunması tavsiye edilmiştir.


  euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin
  ve hammetin ve min külli aynin lammeh


 5. islamyolu
  Emekli
  Bunlar ne biçim kelimeler,konuşmalar böyle bir şey mümkün olamaz,
  Alah c.c böyle bir şeye müsade etmez
  bu iğrençlikleri insanların aklına sokarak yaymayalım kardeş=

  kardeş yanlış birşey değil. yapan kişiler daha ne iğrenç şeylerden yapıyorlar. işte o kelimeyi belki kullanmam ayıptır ama kağıda öyle yazıyorlar bununlada büyü yapıyorlar. kuran tersten okuma diyorsamda Allah bir dir yazmaları gerekirken, Allah tövbe haşa tek değildir yazıyorlar. böylede kafir cinlerin yardımı ile her türlü pislikler yapılyor. Allah bu dünyada izin veriyor kardeş. Ama diğer taraftada acısı çıkar.


 6. Misafir
  Yukarda Allah var Allah Her Zaman İçin Allah'a İnannın Tövbe Edin.

  ve ayetel kurs-i yi ezberleyin korkuncada onu okumanızı tavsiye ederim

+ Yorum Gönder
evde yalnız kalınca okunacak dua,  gorunmeyen varliklara karsi dua,  evde tek kalınca okunacak dua,  evde yanlız kalınca okunacak dua,  evde korkuyorum,  evde tek başıma korkuyorum,  gorunmeyen varliklara karsi okunacak dua