+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ?

  Yorum: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ?
  Namaz vaktinde pamuk tika yada tuvalet kagidi

 2. Misafir

  Yorum: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ?


  Reklam  S.a kardeşim arkadaşım la sürekli konuşuruz ama kesinlikle ahlaki yönden bir sorun yok ama neden se 1 damla çiğ yumurtanın beyazı gibi yapışkan bi akıntı oluyor . Namaz kılıyorum gusül ala ala bi tuhaf oluyorum yaa

 3. emre
  Devamlı Üye
  Aleykümüsselam. Olabildiği kadar ahlaki olsa dahi konuşmanın görüşmenin haram olduğunu bilmelisin. Gelen mezidir. Idrar gibi necistir değen yerleri yıkamalısın. Gusül gerektirmez.

 4. Misafir
  Ben tuvalete giderken erkek yiğenimin yanağından öptüm tuvalete gittim tuvaletimi yaptıktan sonra akma gördüm bu meni'mi ve girmeden önce şeyim kalkmıştı lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

  Ben tuvalete giderken erkek yiğenimi öptüm tuvalete girdim yaptıktan sonra meni gibi şeyler Geldi bu meni'mi

 5. emre
  Devamlı Üye
  8 sayfa yorum ve tarifler var ne olduğunu senin artık bilmen gerekiyor. yazılanları iyice oku.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
durduk yere sperm gelmesi,  durduk yere zevk suyu gelmesi,  mezi nedir,  meni nedir,  meni mezi,  zevk suyu gusül gerektirirmi,  durduk yere mezi gelmesi