+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İnsanın parmağı anüsüne batarsa cenabet olurmu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İnsanın parmağı anüsüne batarsa cenabet olurmu?


 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: insanın parmağı anüsüne batarsa cenabet olurmu?


  Reklam  Cevap: sadece abdesti bozulur cenabet olmaz.

 3. Ufkuaçık
  Devamlı Üye
  Ön ve arka yoldan birisine parmak veya başka bir cismi sokmak guslü gerektirmez. Parmağın erkek parmağı ile kadın parmağı olması arasında bir fark yoktur. Fakat cinsel bir lezzet duyma düşüncesiyle ön tarafa parmak sokulursa, bundan dolayı gusül gerekir. Arka tarafa parmak sokulursa gusül gerekmez.
  Şöyle ki: Kadının fercine plastik âletin sokulması halinde kadın şehvet duymuşsa yıkanması gerekir, duymamışsa gerekmez.
  Bunun için bir kadın, kadın hastalığından dolayı doktora muayene olurken, cinsî bir haz duyarsa bundan dolayı gusül gerekirken, cinsî haz duymazsa hiç bir şey gerekmez. Doktor kadın da olsa, erkek de olsa hüküm aynıdır. (Reddü’l-Muhtar, 1: 112.)

+ Yorum Gönder
makata parmak sokmak günahmı,  anüse parmak sokmak,  anüse parmak sokmak günahmı,  makata cisim sokmak,  parmak sokmakla cunup olunurmu cubbeli,  arkadan parmak sokmayla cunup olunur mu,  erkek parmagini karisinin rahmine sokunca cunup olurmu