+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Meni şüphesi tekrar abdestte çamaşırı değiştirmeye gerek varmı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Meni şüphesi tekrar abdestte çamaşırı değiştirmeye gerek varmı?

  Sual: günaydın arkadaşlar. sabah cünüp oldum kalktım biraz bekledim işedim banyo yapıp abdest aldım 3-5 saat sonra tuvalete gittim baktım penisin ucunda bişey vardı ip gibi beyaz bişey tekrar abdestte çamaşırı değiştirmeye gerek varmı?bide takıntılıyım çamasırı değiştirmeye gerek varsa onla yetinmiyorum pantolon, gömlek, kazak, mont vardı tuvalete gittiğimde şimdide iş elbisesi hepsini yıkatırım süreklide yıkatmayla başa cıkamıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. Allah razı olsun. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: meni şüphesi tekrar abdestte çamaşırı değiştirmeye gerek varmı?


  Reklam  Cevap:
  günaydın arkadaşlar. sabah cünüp oldum kalktım biraz bekledim işedim banyo yapıp abdest aldım 3-5 saat sonra tuvalete gittim baktım penisin ucunda bişey vardı ip gibi beyaz bişey tekrar abdestte çamaşırı değiştirmeye gerek varmı?bide takıntılıyım çamasırı değiştirmeye gerek varsa onla yetinmiyorum pantolon, gömlek, kazak, mont vardı tuvalete gittiğimde şimdide iş elbisesi hepsini yıkatırım süreklide yıkatmayla başa cıkamıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. Allah razı olsun.
  Hanefi mezhebine göre,
  Eğer meni iç çamaşıra bulaşmışsa değiştirmen gerekir.
  Ama takıntıyı bırak çünkü bu şeytandandır.
  Sadece iç çamaşırı değiştir.

+ Yorum Gönder