+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Size geçen kurban başından geçen bir olay hakkında soru soracağım eğer cevaplarsanız sevinirim. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Size geçen kurban başından geçen bir olay hakkında soru soracağım eğer cevaplarsanız sevinirim.

  Sual: size geçen kurban başından geçen bir olay hakkında soru soracağım eğer cevaplarsanız sevinirim. geçen kurban bayramın da benim 1.5 yaşında bir kızım var başına kazalar geliyor, sünnet olması hasebiyle Rabbim kazadan beladan koruması için akikasını verdim fakat verdiğim kuruma kızımın ismini vermemiştim bunlar da akika benim diye benim adıma kesmişler.benim niyetim kızımın üzerineydi fakat benim üzerime kesilince kızımın akikası kesilmiş oluyor mu ? yoksa bir tane daha mı kızımın adına kesmek gerekiyor? Allah rızası için cevap yazarsanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: size geçen kurban başından geçen bir olay hakkında soru soracağım eğer cevaplarsanız sevinirim.


  Reklam  Cevap: İnsanlar yanılabilir, ama Allah yanılmaz. Kul ne derse desin Allah neyin ne adına olduğunu bilir ve yerli yerine kabul eder. Birinin yanlış ifadesiyle Rabbimizde yanlış yapmaz. Vesveseye kapılmaya hiç gerek yoktur. Akiyka yerini bulmuştur.

+ Yorum Gönder