+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evliyim ama başka bir kı ile gizli dini nikah kıyıp evlenmek istiyoruz Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evliyim ama başka bir kı ile gizli dini nikah kıyıp evlenmek istiyoruz

  Sual: ben evliyim 3 tanede çoçuğum var ama evlendiğimden beri eşimle mutlu olamıyorum şimdi bitane kız arkadaşım var onunla çok mutluyum birbirimizi çok seviyoz beraber olmak istiyoz onun karım olmasını istiyorum o da kocası olmamı istiyor bizi ancak ölüm ayırır diyoz ben onunla dini nikah kıymak istiyorum ama ne benim eşimin nede arkadaşımın ailesinden rıza isteyemiyoz ancak evlendikten sonra söylüyicez şimdiki eşimi bırakmak gibi bi niyetimde yok çünkü ondan üç tane çoçuğum var ama ALLAH ,ın izniyle onlarada yeni eşimede bakacağıma inanıyorum birbirnden ayırd etmiyiceğimede bana ne olur yardımcı olun nikahı bu halde kıyıla bilirmi ALLAH katında günahmıdır. ? 2. imam
  Üye

  Cevap: evliyim ama başka bir kı ile gizli dini nikah kıyıp evlenmek istiyoruz


  Reklam  Cevap:
  ben evliyim 3 tanede çoçuğum var ama evlendiğimden beri eşimle mutlu olamıyorum şimdi bitane kız arkadaşım var onunla çok mutluyum birbirimizi çok seviyoz beraber olmak istiyoz onun karım olmasını istiyorum o da kocası olmamı istiyor bizi ancak ölüm ayırır diyoz ben onunla dini nikah kıymak istiyorum ama ne benim eşimin nede arkadaşımın ailesinden rıza isteyemiyoz ancak evlendikten sonra söylüyicez şimdiki eşimi bırakmak gibi bi niyetimde yok çünkü ondan üç tane çoçuğum var ama ALLAH ,ın izniyle onlarada yeni eşimede bakacağıma inanıyorum birbirnden ayırd etmiyiceğimede bana ne olur yardımcı olun nikahı bu halde kıyıla bilirmi ALLAH katında günahmıdır.
  2. evlilikler caizdir ama gizli kıyılan nikahlar islama göre geçersiz olduğundan zina yapmış olurusunuz.

+ Yorum Gönder