+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Dr.Ömer Coşkun Kabak Lifi Faydaları Hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Dr.Ömer Coşkun Kabak Lifi Faydaları Hakkında


 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Dr.Ömer Coşkun Kabak Lifi Faydaları Hakkında


  Reklam  Cevap: Kabak Lifinin Yararları
  kabak lifinin faydaları nelerdir - kabak lifi neye iyi gelir - kabak lifinin cilde yararları - kabak lifi ile prostat tedavisi

  Kabak lifinin faydaları Cilt bakımı açısından oldukça önemli durumdadır.

  Kabak lifi kullanıldığında ölü hücrelerin yenilenmesi daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor, Kabak lifi faydaları gözetilirken kullanımdan meydana gelebilecek sıkıntılara karşı hafif şekilde sürülerek kullanılmalı lif yumuşamaya başladığında cilde zarar verme ihtimali dahada azalacaktır.

  Zeytin yağlı ve defneli sabunlarla kullanılması daha yararlı olacaktır. Piyasada çok rahat bulunabilen kabak lifleri yur dışındada oldukça yaygın olarak kullanılıor.

  Yüz temizliğinde oldukça etkili olan kabak lifi çorba olarak tüketildiğinde bazı kanser gruplarına karşı etkili olduğu söyleniyor.

  Kabak lifinin çeşitli şekillerde kullanımından prostat dahil bir çok hastalığa karşı destekleyici tedavi olarak kullanılabiliyor.

  Cilt kırışıklıkları ve selüliti kolaylıkla engelleye bilir.

  alıntı


+ Yorum Gönder
kabak lifinin faydaları,  kabak lifi kesesi faydaları,  kabak lifi kesesi nasıl kullanılır,  kabak lifi faydaları,  kabak lifi nasıl kullanılır,  kabak lifi kesesi kullanımı,  kabak lifi kesesi