+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden yosun sabunu kabak lifi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  yosun sabunu kabak lifi


 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: yosun sabunu kabak lifi


  Reklam  Cevap: Kabak lifi

  Kabak lifinin faydaları Cilt bakımı açısından oldukça önemli durumdadır. Kabak lifinin yararları nelerdir. Kabak lifi kullanıldığında ölü hücrelerin yenilenmesi daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor, Kabak lifi faydaları gözetilirken kullanımdan meydana gelebilecek sıkıntılara karşı hafif şekilde sürülerek kullanılmalı lif yumuşamaya başladığında cilde zarar verme ihtimali dahada azalacaktır.
  Zeytin yağlı ve defneli sabunlarla kullanılması daha yararlı olacaktır. Piyasada çok rahat bulunabilen kabak lifleri yur dışındada oldukça yaygın olarak kullanılıor.
  Yüz temizliğinde oldukça etkili olan kabak lifi çorba olarak tüketildiğinde bazı kanser gruplarına karşı etkili olduğu söyleniyor. Kabak lifinin çeşitli şekillerde kullanımından prostat dahil bir çok hastalığa karşı destekleyici tedavi olarak kullanılabiliyor. Cilt krışıklıkları ve selüliti kolaylıkla engelleye bilir.

  YOSUN Sabunu
  Yosun sabunu selülit için birebirdir Mineral açısından çok zengindir Cilde duruluk ve ferahlık verir ,denizden aldığı mineraller deriyi dinlendirir ve parlaklık kazandırır, yosun sabunu ile banyo yapıldığında ölü deriyi yok eder Yosunlar yüksek miktarda protein,mineral ve vitamin ihtiva ederler,kalsiyum,fosfor ve iyot açısından zengindirler Yosunlar A C B1 B2 B6 B12 E gibi vitaminleri bünyesinde bulundurur cildin dengelenmesinde tenin parlamasında çok etkilidir ve cildin yaşlanmasını önler Deniz yosunlu sabunlarla yıkanılan ciltlerdeki değişimi bir süre sonra farkedeceksiniz Denizden aldığı mineraller deriyi dinlendirir ve parlaklık kazandırır İçindeki yoğun A, B , C ve E vitaminleri kolajen ve ilastin liflerinin oluşumunda etkili olur E vitamini ise cildin yaşlanmasını önler Yosun tuz içerdiğinden antiseptik özellik taşır,bakterilere karşı koruyucudur


+ Yorum Gönder
yosun sabunu faydaları,  kabak lifi yosun sabunu,  yosun sabunu kabak lifi,  yosun sabunu nasıl kullanılır