+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bir hoca 33 kere zikir diye biseyin olmadigini beladan o tur seylerden kurtulmak icin okunan dualarin... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bir hoca 33 kere zikir diye biseyin olmadigini beladan o tur seylerden kurtulmak icin okunan dualarin...

  Sual: esselamun aleykum yasar nuri hoca 33 kere zikir diye biseyin olmadigini beladan o tur seylerden kurtulmak icin okunan dualarin onun icin okunmayacagini soyluor bu ne drece dogrudur o adam cok kafami karistiriyor aydinlatirsaniz sevinirim allah razi olsun ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Bir hoca 33 kere zikir diye biseyin olmadigini beladan o tur seylerden kurtulmak icin okunan dualarin...


  Reklam  Cevap: ve aleykumusselam ve rahmetullah


  Birgün, başta Ebû Zer (r.a.) olmak üzere Muhacirlerin fakir olanları Peygamberimize gelerek şöyle dediler:
  “Yâ Resulallah, varlık sahipleri yüksek dereceleri ve dâimi nimetleri alıp gittiler. Çünkü onlar da bizim gibi namaz kılıyor, bizim gibi oruç tutuyor. Onlar sadaka veriyor, biz veremiyoruz. Onlar köle âzat ediyor, biz edemiyoruz.”
  Sahabîlerini dinleyen Peygamberimiz, onların gönlünü şu müjdesiyle aldı:

  “Ben size bir şey öğreteyim mi? Onunla, sizi geçenlere yetişir, sizden sonrakileri de geçersiniz. Hem hiçbir kimse sizden daha faziletli olamaz. Meğer ki, sizin yaptığınız gibi yapmış olsunlar. Meğer ki, sizin yaptığınız gibi yapmış olsunlar. Her namazdan sonra otuz üç kere ‘Sübhanallah’, otuz üç kere ‘Elhamdülillah’, otuz üç kere ‘Allahü Ekber’ derseniz, tamamı 99 eder. Yüzün tamamında da, ‘Lâilaheillallahü vahdehu lâ şerika leh, lehül mülkü ve lehüm hamdü ve hüve alâ külli şeyin kadîr’ derseniz, günahlarınız denizin köpüğü kadar da olsa, affolunur.

 3. Misafir
  Peşimde beni sürekli rahatsız edip hayatımı zindana çeviren bi adam var dualarla kurtulmak istiyorum kagıt büyú diyolar kafam karışiyor nefsim ve mantıgım inancım arasında gidip gelmekten çok yoruldum neolur yardim edin hocamm

 4. mum
  Administrator
  Korunma dualarını öğrenin ve düzenli okuyun kurtulursunuz inşallah.
  "Peygamberimizin okuduğu korunma duaları"

+ Yorum Gönder
beladan kurtulmak için zikir