+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Aslan yattığı yerden belli olur ile ilgili kısa bir kompozisyon Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Aslan yattığı yerden belli olur ile ilgili kısa bir kompozisyon


 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: aslan yattığı yerden belli olur ile ilgili kısa bir komposisyon


  Reklam  Cevap: İnsanların kişilikleri ile sürekli bulundukları yerler arasında bir özdeşlik kurmak mümkündür Bir kimsenin kişiliği çalıştığı iş yerinin niteliğinden; yatıp kalktığı evin temizliğinden, düzeninden anlaşılır

  Dış görünüşün çalışanların üzerinde önemli bir etkisi olduğu kanıtlanmış durumda. Her zaman iyi görünmek, profeyonel ve düzenli bir görüntü sergilemek istersiniz öyle değil mi? Arkasında oturduğunuz o gösterişli masa yönetimdeki konumunuzun bir ifadesi olabilir, ama üzerindeki kağıt yığınları, dosyalar ve ofis malzemeleri profesyonel bir görünüm sergilemenizi engelliyor olabilir. Ergonomik koltuğunuza yaslanıp şöyle dikkatlice etrafınıza bir bakın çünkü aslan yattığı yerden belli olur!


  Karman çorman bir ofiste siz ne aradığınızı bulabiliyor olabilirsiniz ama düzenli bir ofis hem temiz olduğunuzu hem de iş üstlenmeye hep hazır olduğunuz imajını verir.

  Bazıları bir yığının içine girerek kendilerini güvenli bir yuva edinmiş gibi hissederler. Bazıları da karşışık bir ortamda asla ve asla çalışamazlar çünkü bu dağınıklık onlara yaptıkları işe hakim olamayacakları hissini verir. Önemli olan temiz ve iyi düzenlenmiş bir yerde çalışma ihtiyacının hissedilmesi ve karman çorman bir yığını organize olmuş, profesyonel görünümlü bir iş yerine dönüştürmektir.


 3. Misafir
  çok işime yaradı ama öğretmenime yarın göstericem inşallah öğretmenim çok beğenir :d

 4. Misafir
  çok işime yaradı ama öğretmenime yarın göstericem inşallah öğretmenim çok beğenir :d

 5. Misafir
  çok güzelmiş çok beyendim umarım öretmenimd beğenir :]

 6. Misafir
  Çok güzel ödevimi yaptım teşekkür ederim

+ Yorum Gönder
aslan yattığı yerden belli olur ile ilgili hikaye,  aslan yattığı yerden belli olur,  aslan yattığı yerden belli olur kompozisyon,  aslan yattığı yerden belli olur hikayesi