+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İntihar ettim ama ölmedim bu Allahın bir mucizesimi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İntihar ettim ama ölmedim bu Allahın bir mucizesimi?

  Sual: hayirli gunler ben cok bunaldigim bi sirada intihar ettim.nerdeyse 40 50 hap yedim.ama bana nedense hicbisey olmadi.sanki hic o haplari yememisim gibi.sizce bu neden olabilir.bu allahin mucizesimi sizce ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: İntihar ettim ama ölmedim bu Allahın bir mucizesimi?


  Reklam  Cevap: Demek ki ecel vaktiniz gelmemiş. Mucizeyle alakası yok. Allah (c.c), kendisinden ümit kesip canına kıyana mucize göstermez.

 3. islamyolu
  Emekli
  hayirli gunler ben cok bunaldigim bi sirada intihar ettim.nerdeyse 40 50 hap yedim.ama bana nedense hicbisey olmadi.sanki hic o haplari yememisim gibi.sizce bu neden olabilir.bu allahin mucizesimi sizce
  Ecelin gelmemiş kardeş , daha vaktin var. ecelin gelse o hapları içmedende zehirlenirdin. Sen Allah'a yat kalk dua et şükür etki ölmedin. intiharın cezası çok büyüktür. Bol bol tövbe et , Bir daha böyle cahil yaklaşımda bulunma. Öldügün zaman kafan rahatlamayacak. ondan sonra gerçek hayat başlıyor. sende uçurumun önünden döndün. bu senin için iyi fırsat şimdi kabirde belki Azap cekiyor da olabilirdin.

 4. mslmn
  Hak din İslam'dır...
  Evet ecelin gelmemiş çünkü ölüm vakti ne ileri alınır ne geri alınır bellidir.İntihar ise çok büyük günahtır.Allah'a şükretmek gerek.Herşeye canı Allah vermiştir ve tekrar canı sadece Allah alır.

+ Yorum Gönder
intihar ettim pişmanım