+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kopmosizyon mum dibine ışık vermez ile ilgili Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kopmosizyon mum dibine ışık vermez ile ilgili


 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: kopmosizyon mum dibine ışık vermez ile ilgili


  Reklam  Cevap: Kendisinden başka herkese faydası olan insanları biliyorsunuzdur . Bu tip insanlar çevresindeki insanların dertlerine derman olur ama kendi sorunlarını kendi başlarına çözemezler.

  Bir takım insanlar vardır; yakın akrabalarına ve ailelerine bir faydaları dokunmaz ama yabancılar için kendini paralarcasına elinden geleni yapar.

  Son olarak da bencil insanlar vardır. Bu kategoriye dahil olmamakla birlikte bunların zıttı olarak alakalıdırlar. Yani sadece kendilerini aydınlatırlar. Çevresine bir faydası yoktur. Çevrenizdeki insanları iyi tanıyın. Onlar hangi kategoriye giriyorlar. Bencil insanlar mı, yoksa mum gibi insanlar mı? Temelde dikkat edilmesi gereken özellik sizi mutlu edecek insanın bencil olmamasıdır. Mum gibi bir insan bulduğunuzda sizin isteklerini kendi isteklerinden önde tutup sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.


 3. Misafir
  teşekkür ederim inşalllah 100 alırım

 4. Misafir
  Çok işime yaramadı ama yeni yorumlara sahip olmamı sağladı teşekkürler

 5. Misafir
  Çok teşekkür ederim ödevimi yaptım

+ Yorum Gönder
mum dibine ışık vermez ile ilgili kompozisyon,  mum dibine ışık vermez kompozisyon,  mum dibine ışık vermez kompozisyonu,  mum dibine ışık vermez atasözü ile ilgili kompozisyon,  mum dibine ışık vermez atasözünün kompozisyonu,  mum dibine isik vermez kompozisyon,  mum dibine ışık vermez atasözü ile ilgili kısa kompozisyon