+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bir aydırki eşimden ayrıyım ve boşanmak istiyor aileside beni istemiyor ama ben boşanmak istemiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bir aydırki eşimden ayrıyım ve boşanmak istiyor aileside beni istemiyor ama ben boşanmak istemiyorum

  Sual: mrhblr ben bir aydırki eşimden ayrıyım ve boşanmak istiyor aileside beni istemiyor ama ben boşanmak istemiyorum ikimizde dava açmadık henüz eşimle tekrar barışıp yuvamızı kurtarabilrmiz ailesi yüzünden bu hala geldik cvp bekliyorum şimdiden teşekürler ? 2. imam
  Üye

  Cevap: bir aydırki eşimden ayrıyım ve boşanmak istiyor aileside beni istemiyor ama ben boşanmak istemiyorum


  Reklam  Cevap: önemli bir sebep vardır mutlaka onu telafi edin ve kocanızı razı edin.

 3. menekse23
  Devamlı Üye
  önemli bir sebep vardır mutlaka onu telafi edin ve kocanızı razı edin
  Bazen böyle durumlar sebepsiz yere olabiliyor. Ailenin sebepsiz kaprisleri yüzünden.
  Bir Evliligin saglikli bir sekilde ayakta durabilmesi icin aile cok önemli. Eger esiniz saglikli bir sekilde kendi kararlarini veremiyorsa, ailesinin olumsuz sözlerinden etkilenebilir.

  Esinize ayrilmak istemediginizi söyleyin. Sabredin ve Allaha siginin - Dua edin. Namazlarinizi ihmal etmeyin. Burda bir abimiz söyle yazmisti: "Herkes zamanin hersey ilac olacagini sanar. Oysaki bu kelimeyi tersinden okudugunuzda asil ilacin Namaz oldugunu anlayacaksinizdir..."

  Rabbim hakkinizda hayirli olani nasip etsin insallah.

  Bilmelisin ki hangi cesarete sahip olursan ol her şeye gücün yetmez. Bu yüzden sabırlı olmalısın Hayata tahammül etmelisin. Sonsuz hayatı kazanmak istiyorsan bu şart. Ne olursa olsun ümitsizlik yok. İnancını yitirmek yok. Hak’kın gösterdiği yolda yürümeye devam et. Bil ki yol O’nun, varlık O’nun, gerisi hep angarya!


+ Yorum Gönder