+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eğer insana cinler musallat olursa nasıl kurtulunur? Ne yapmak lazımdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Eğer insana cinler musallat olursa nasıl kurtulunur? Ne yapmak lazımdır?

  Yorum: Eğer insana cinler musallat olursa nasıl kurtulunur? Ne yapmak lazımdır? isimli yazı www.Mumsema.com

  banada musallat oldular başta korkmamanız gerkiyo kesinlikle cenabet(cünüp) dolaşmaın felak suresi ve nası okurken ezu besmeleyle başlayıp okuyun hemen geçmesede geçıor başıma glen olaylarda tanık oldum

 2. Misafir

  Yorum: Eğer insana cinler musallat olursa nasıl kurtulunur? Ne yapmak lazımdır?


  Reklam  okunan surelerin illa arapça olması gerekmiyo eğer sure bilmiosanız kendi dilinizlede allaha dua edebilirsiniz allahım sana şeytanın iblisin şerriden sığınırım iye örnk

 3. Misafir
  Arkadaşlar, belki kendinize yakıştırmayabilirsiniz ama; 'musallat' yaşıyor olabilirsiniz..

  Halk arasında yöreden yöreye değişen fakat genel olarak; şeytan çarpması, çarpılma, cinlenme, içine cin girmesi diye isimlendirilen musallattan bahsediyorum.

  MUSALLAT; İnsanların kendi işlediği büyük günahlarından, samimi ve doğru tövbesi yapılmayan, aksine vazgeçilmeyen süreklilik arzeden diğer hata, kusur ve günahlarından güç, ruhsat ve yetki alarak insanların bedenine sirayet edip yerleşen ve kişinin ruhuyla beraber o bedende yaşamaya başlayan negatif enerjilerdir yani şeytani veya cinni varlıklardır.

  Bunlar bedeni tamamen ele geçirinceye kadar, bedende güçlenmek için -ki günahla beslenirler- her yolu dener ve kişiye her oyunu oynayarak, tuzaklar kurarlar. Bu sırada kişinin düşkün olduğu günah ve zaaflarını, korkularını, takıntılarını kullanarak; vesvese, kabuslu rüyalar, sadece kişininin gördüğü korkunç sesler ve görüntülerle paranormal olaylar yaşatırlar. Hedef; kişiyi delirtene kadar zihnen zehirlemek, ayrıca şahsa daha çok günah ve daha büyük günahları işletmek..

  Böylece vücudun tam hakimiyetini sağladığında intihar ettirmek..yani imansız, inançsız, küfür içinde ölerek Cehennneme gitmesini sağlamak.. Tek hedef bu.. Baş düşmanları olarak gördükleri adem ırkını cehennemlik yaparak intikam almak.. Süreç ufak tefek farklarla aşağı yukarı böyle işliyor..

  ÇARE; siz daha olayın başında olabilirsiniz, saydıklarımın bir çoğunu yaşamamış da olabilirisniz Fark etmez.. Dua edin ki, farkına vardınız.. Bu işi bitirecek olan ne muskacılar, ne büyücü sahtekarlar, ne ayet yazılmış kağıtlar veya okunmuş sulardır..Sakın ola ki bunları denemeyesiniz daha artar yaşadıklarınız..

  TEK ÇÖZÜM; DOĞRU ve SAMİMİ TÖVBE.. kişi kendi yakın ve uzak geçmişine bakıp ve tarayacak, hangi hataları işlemiş veya hala işliyor olabilirse bulmaya çalışacak (asağıda parantez içinde örnekler verdim).. Bunları tespit edip, tamir edecek.. Sonra bütün ruhuyla ve kalbinden gele gele, bütün hücrelerinde hissederek, ciğeri yanarak ve de gözyaşları içinde Yüce Allah'a tövbe ve pişmanlığını ilan edecek .. Kurtulana kadar devam edecek.. bakalım o aşağılık varlıklar tutuna bilecekler mi.. Hiçbir sözlü ve fiili hatayı ihmal etmeden analiz edip doğru günahı bularak doğru ve eksiksiz tövbe ile telafi etmek önemli.. Tövbeler yapılacak, yenilmiş haklar varsa iade edilecek, helalleşilecek, özürler dilenecek ve hayır duaları edilecek..

  (( şirk, isyan etme, tek taraflı yada karşılıklı lanetleşmeler, iftira, gıybet, beddua alma ve etme, hak yeme, Allah'a karşı söz verilip yerine getirilmeyen adaklar ve yeminler, anne baba hakkını çiğneme, dil ve el ile onları incitme, saldırma ya da karşılık verme, alkol, faiz, zina ve diğer cinsel günah çeşitleri, eksik gusül, insanları kınama, şükürsüzlük, günahını günah olarak görmeme veya kendini temiz görme vs. ))

  Aklıma gelenler ve önere bileceklerim bunlar.. Allah kurtarsın..
  (Bir çok yolu denemişsinizdir, bir kere de tövbe yolunu deneyin, ne kaybedersiniz.. sonuçta musallat bir beladırdır, musibetdir ve de kendi günahlarımıza ceza ve ikaz olarak gelir.. O zaman günah gidince, musibette gider.. Tövbe yapılıp, yaratıcı tekrar hatırlandığında, belanın görevi biter..)


  Eğer kendi başına halledemez de bulamazsanız, sadece bu kısım için yardım alacağınız adres; Sayik Erol TANGUT ve yetiştirdiği diğer sayiklerdir..Kendisi, Sayik, metafizik uzmanı, spiritüalist, parapsikolog gibi ünvanlarla anılır.
  Asla medyum, falcı, büyücü, büyü bozan hoca, cinci hoca, muskacı, hüddam veya rukyeci gibi sahtekar ve şeytan ortağı insanlarla karıştırmayın. Yıllarca en meşhur hastanelerde, en meşhur proflarla , tedavilerle, ilaçlarla çözüme ulaşamayan ve onlarca en tanındık cinci muskacı hocalara gidip her yolu deneyen, sonuç itibariyle sağılığını, yıllarını ve milyarlarca parasını kaptırıp şifa bulamayan hastalara nasıl yardım ettiğini, bu kıymetli insanın ve yaptıklarının ne olduğunu bilmek isterseniz, internet yeter de artar..

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
musallat olan cinlerden nasıl kurtulunur,  musallattan nasıl kurtulunur,  cinlerden nasıl kurtulunur,  cin musallat olan kişi nasıl kurtulur,  musallat olan cinden nasıl kurtulunur,  insana musallat olan cinlerden nasıl kurtulunur,  musallat olmuş cinlerden nasıl kurtulunur