+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Gece aynaya baktım Arkamda Birşey Gördüm Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gece aynaya baktım Arkamda Birşey Gördüm

  Sual: Selamun Aleyküm Arkadaşlar.
  Yaşım15'di Misafir Odasına Aynanın Önündeydim Aynaya Bakıyordum Hatırlamıyorum ve Bi Anda Yere Baktım ve Tekrar Aynaya Bakınca Aynanın Sol Köşesinden Bir Beyaz Perçem Gittiğini Gördüm Sadece Beyaz Etek veya Alt Kısmını Gördüm Direkt Cama Baktım Camlar Kapalı Perdeler Oynamıyor Şaşkınlıkla Kaldım Öyle İyi Birşeymidir Acaba? ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Gece aynaya baktım Arkamda Birşey Gördüm


  Reklam  Cevap:
  Selamun Aleyküm Arkadaşlar
  Yaşım15'di Misafir Odasına Aynanın Önündeydim Aynaya Bakıyordum Hatırlamıyorum ve Bi Anda Yere Baktım ve Tekrar Aynaya Bakınca Aynanın Sol Köşesinden Bir Beyaz Perçem Gittiğini Gördüm Sadece Beyaz Etek veya Alt Kısmını Gördüm Direkt Cama Baktım Camlar Kapalı Perdeler Oynamıyor Şaşkınlıkla Kaldım Öyle İyi Birşeymidir Acaba?
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Cin ve şeytan değildir merak etme. çünkü görünmezler.
  Gece aynaya bakmayın emri bundan dolayıdır.

 3. islamyolu
  Emekli
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Cin ve şeytan değildir merak etme. çünkü görünmezler.
  Gece aynaya bakmayın emri bundan dolayıdır.
  Kardeş Cin neden görükmesin. istediği zaman öylede güzel görüküyorlarki. bundan 8 sene önce Memleketteyken. üst kattaki kadına musallat olmuşlardı öyle bir dövmüşlerdiki. Kapıyı kırıp içeri baktıgımızda Agzı burnu kan içindeydi. o günleri unutamam. ben çok örnekler verebilirim.


  İmam kardeşimin dedigi gibi. cin veya şeytan degildir. Yani olmayabilirde bazen bizlerede oluyor sanki birşey geçti öyle oldu böyle oldu. Kardeşim anladıgın duruma göre sen geceleri çok korkuyorsun. Korkan kişide çeşit çeşit sesler duyar. seni izleyen biri varmış gibi gelir. ya anlayacagın 1. katta birisi kapıyı çarpsa sen 8. katta onu duyarsın..

 4. Misafir
  Ben köyde akşam arabayla geçiyordum oluğun(su alma yeri) önünden sonra orada beyaz üstlü heryeri bembeyaz biri gördüm acaba nedir

+ Yorum Gönder
gece aynaya bakınca ne olur,  gece aynaya bakmak,  aynaya çok bakınca ne olur