+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Adnan Oktar programına niçin bayanları çıkarıyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Adnan Oktar programına niçin bayanları çıkarıyor?


 2. gökhanagt
  Sorma neden?

  Cevap: Adnan Oktar programına niçin bayanları çıkarıyor?


  Reklam  Cevap: Adnan Oktar programına niçin bayanları çıkarıyor? 3. Hüzn'ü LeyL..
  ✖ﷲﺀ Ķudüs'ün GeLini ﷲﺀ✖❤
  İSTANBUL – Arzu Yanardağ, “Adnan Oktar’la Gece Sohbetleri” programında dinleyici olarak görev yapıyor. Bazı internet sitelerden canlı olarak yayınlanan programda Oktar, 1,5 saat boyunca Kuran okuyup ideolojilerinden bahsediyor. Yanardağ da kadın ağırlıklı masada oturup “İnşallah” diyerek Oktar’ın fikirlerine destek veriyor.Milliyet gazetesinin haberine göre; programa başladığını facebook’taki sayfasından duyuran Yanardağ, “Geceleri saat 22.00’den sonra internetten harunyahya.tv de beni izleyebilirsiniz. Sayın Adnan Oktar ile çok keyifli bir programa başladım” notunu düştü. Yanardağ programın 19 Kasım ekrana gelen bölümünün videosunu da paylaştı. Arka fonunda dev bir akvaryum bulunan Adnan Oktar programın açılışında “Sen bir hayli sevimlisin bunun farkında mısın?” dedi. Haberin devamı ↓reklamdocument.write(‘n’);“SENİ HERKES KOLAY KOLAY ANLAYAMAZ”
  Ardından sözü Yanardağ’a getiren Oktar, oyuncuya “Güzel Arzu Allah her geçen gün güzelliğini artırıyor, sen dünyadaki nadir insanlardan birisin. Çok çok şahane bir varlıksın. Seni herkes kolay kolay anlayamaz. Çok güzel bir derinliğin var” diye iltifat etti. “AH SEVERİM BEN O GÖZLERİ“
  Yanardağ Oktar’a teşekkür etti. Oktar daha sonra sunucuya dönüp gülerek “Kıskanmak yok, kıskanıyorsun demiyorum ama belki kıskanıyor olabilir misin?” diye sordu. Program biterken de Oktar, Yanardağ’a “Ah severim ben o gözleri, o kristal gözleri, canım” diye sesleniyor.
  ''Allahım bu tatlılık normal mi bal kaymak acayip tatlı '' adanan.o.
  ''civciv minik kedi karışımı birşey dünya tatlısı'' ne güzel eğitiyor.
  töbe ya Rabbim başımıza taş yağacak ya bu hoca niye onu koruyor anlamıyorum zaten kime güvenecez biz bilmiyorum din dindarlık kime kalmış ya Rabbim böyle kendi mehdi sanan adam değil mi bu .

  walla kardeşim niiçin programında kadın bulunduruyor ? değilde bu hareketler ne ya Allah ıslah etsin .. @:

 4. islamyolu
  Emekli
  siz beni ne kadar seviyorsunuz diyor kızlara. Kızlarda dünyada en sevdigim sensin diyor. yav bu adam hakkında konuşmak beni yoruyor . Allah onada Doğru yolu buldursun. ne diyeyim. Zaten onu takan yok bizlerden.

 5. Misafir
  program yapiyor sa adam gibi yapsin 10 sarisin kadinla cikip program yapiyor ,halende hoca diyorsunuz yaaa,ne diyeyim Allah sizi islah etsin,aklinizi bunun gibi sacma sapan seylerle dolduruyorsunuz

 6. Misafir
  Yahudilerin tuttuğu bi adam(adamsa tabi) işte. Mehdi AS. Bunun gibi küçük deccallari ortadan kaldırmak için gelecek.

+ Yorum Gönder
adnan oktar neden kadınlarla program yapıyor,  adnan oktar neden güzel kadınlarla program yapıyor,  adnan oktar neden güzel kadınları çıkarıyor,  adnan oktar neden kadınlarla,  adnan oktar neden kızlarla program yapıyor,  adnan oktar neden açık kadınlarla program yapıyor,  adnan oktar neden yasaklanmıyor