+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bilmeden yediğim haramlardan dolayı affedilirmiyim ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bilmeden yediğim haramlardan dolayı affedilirmiyim ?

  Sual: S. Aleykum. bugün bir şey öğrendim bilmeden yediğimiz içtiğimiz haramlar dualarımıza ibadetlerimize yansırmış ve hatadan alıkoymayan ibadetin sebebi bu olabilirmiş. eşim çalışıyor kendisi bi kamu kurumunda ama ben emin olamıyorum eşim iyi biri asla rüşvet falan asla yapmaz ama bilemeyiz ki maaşında var mıdır bunlar çok ince şeyler ben çok korkuyorum ne yapmalıyım .. çocuklarımız olursa haram yemesinler istiyorum lokma haram girmesin istiyorum şuan kendmi çok köt hissediyorum namaz kılmadan duramam çünkü kulluğumu başka türlü ifade edemem ama haram yiyosam kabul olmuyosa diye korkuyorum çok üzüldüm bugün. ama ne olursa olsun namazımdan vazgeçmeyeceğm fakat bu durumda ne yapmalıyım ne yaparsam bilmeden haram yediklerimden dolayı affedilirim ? ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: bilmeden yediğim haramlardan dolayı affedilirmiyim ?


  Reklam  Cevap: Bilmeden yaptığınız şeylerden sorumlu değilsiniz. Doğrusunu öğrendikten sonra sorumluluğunuz başlar. İçim rahat etmiyor derseniz, sadaka verin, bol bol tevbe, dua edin. Rabbim ibadetlerinizi, dualarınızı kabul etsin.

+ Yorum Gönder