Konusunu Oylayın.: Meniden sonra mezi veya vedi gelir mi?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Meniden sonra mezi veya vedi gelir mi?
 1. 12.Ekim.2011, 21:21
  1
  Misafir

  Meniden sonra mezi veya vedi gelir mi?


  Meniden sonra mezi veya vedi gelir mi? Mumsema Meniden sonra mezi ve ya vedi gelir mi?
  Meni çıktıktan sonra ,idrardan sonra gusül etmeme rağmen gusülden sonra meni renginde olmayan renksiz, yapışkan bir sıvı geliyor.

  Bu durumda tekrar gusl etmem gerek midir?


 2. 12.Ekim.2011, 21:21
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Meniden sonra mezi ve ya vedi gelir mi?
  Meni çıktıktan sonra ,idrardan sonra gusül etmeme rağmen gusülden sonra meni renginde olmayan renksiz, yapışkan bir sıvı geliyor.

  Bu durumda tekrar gusl etmem gerek midir?

 3. 22.Ekim.2011, 14:56
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,750
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Meniden sonra mezi veya vedi gelir mi?
  Cinsel temas sonunda haz ve heyecan içinde, fışkırarak gelen yapışkan sıvıya meni (sperm) denir. Bu gelirse gusül gerekir. Cinsel duygu, heyecan, tenle temas vb. sonunda meni değil de daha az, açık renkli, yapışkan ve fışkırmayan bir sıvı gelirse buna mezi denir; meziden dolayı gusül gerekmez, yalnızca abdest alınır. İdrardan sonra veya başka zamanlarda cinsel etkilenme, haz, uyanma sözkonusu olmadan gelen açık renkli, fışkırmayan, yapışkan ve az miktardaki sıvıya da vedi denir, bu da yalnızca abdesti bozar. Sizinki meni değildir, gusül gerekmez, abdestten sonra gelmiş olursa yeniden abdest alırsınız.


 4. 22.Ekim.2011, 14:56
  2
  Devamlı Üye  Cinsel temas sonunda haz ve heyecan içinde, fışkırarak gelen yapışkan sıvıya meni (sperm) denir. Bu gelirse gusül gerekir. Cinsel duygu, heyecan, tenle temas vb. sonunda meni değil de daha az, açık renkli, yapışkan ve fışkırmayan bir sıvı gelirse buna mezi denir; meziden dolayı gusül gerekmez, yalnızca abdest alınır. İdrardan sonra veya başka zamanlarda cinsel etkilenme, haz, uyanma sözkonusu olmadan gelen açık renkli, fışkırmayan, yapışkan ve az miktardaki sıvıya da vedi denir, bu da yalnızca abdesti bozar. Sizinki meni değildir, gusül gerekmez, abdestten sonra gelmiş olursa yeniden abdest alırsınız.
+ Yorum Gönder