+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sevdiğim sanatçıları hayal ediyorum günahmıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sevdiğim sanatçıları hayal ediyorum günahmıdır?

  Sual: ben 17 yaşında bir genç kızım. Ve yaptıgım birşeyin günah olup olmadığını merak ediyorum. Ben hep sevdiğim sanatçıları hayal ediyorum sebebini bilmiyorum ama yastıga başımı koyunca hep aklıma geliyor.yanlış anlamayın hayal derken kötü çirkin şeyler değil. Bilmiyorum belki yaşımdan dolayıdır veya ergenlikten. Ama bu hayaller günahmı değilmi bilmiyorum.sizce gunahmı? Yani kötü çirkin birşekilde hayal kurmadığımız sürece yinede günahı varmı. Birde öbür dünyada o kişiyle yüzleşirmiyim,kul hakkına girermi. ? 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: sevdiğim sanatçıları hayal ediyorum günahmıdır?


  Reklam  Cevap: Kardeş Bir hoca vardı demiştiki ; Millet Sanatcıları şarkıcıları , artistleri düşününce Günah olmuyor Haram olmuyor. Ama Bir Allah dosto Evliyayı veliyi düşündügü zaman şirk oluyormuş diyen hocalara köpürüyordu.

  Sanatcıları Filan düşünmesen iyi olur. Günah denmesine gelirsek. Sen bilerek Düşüneyim dersen hele birde kötü niyetli düşünce olursa Günah olur. Diğer türlüsü mazerete girer. Kalpler Allahın elinde. Birden aklına girince elden birşey gelmez. Farkına vardıgın zaman aklını başka yerlere Yor.

+ Yorum Gönder