+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Deccal bizi yoldan cıkarmak için gelecek onun ' dini vardır şihizm faşizm bunlar onun dinleridir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Deccal bizi yoldan cıkarmak için gelecek onun ' dini vardır şihizm faşizm bunlar onun dinleridir

  Sual: Beyler Deccal Hakkında bu konu açıyorum.
  Deccal bizi yoldan cıkarmak için gelecez onun ' dini vardır şihizm faşizm bunlar onun dinleridir.
  O bizi bu dinlerle ben peygamberim diye kandıracaktır.Nafile inan olursa vay haline inananların butun sevapları silinecek inanmayan günahları silinecek. ALLAHUTEALAYA dua edin ki sizin karşınıza çıkarsın bu şanstır ama bundan bir kuşku duyarsanız aklınızın köşesinden geçerse dedigim gibi vay halinize benden bukadar kendinize iyi bakın. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Deccal bizi yoldan cıkarmak için gelecek onun ' dini vardır şihizm faşizm bunlar onun dinleridir


  Reklam  Cevap: DECCAL HAKKINDA KISACA BİLGİ


  Sözlükte "yalan söylemek, bir şeyi örtmek, yaldızlamak veya boyamak" anlamlarındaki "d-c-l" kökünden türeyen deccâl sözlükte çok yalan söyleyen, göz boyayan, sahtekâr demektir. Deccâl, kelâm ilmi ile kaynaklarda kıyametin büyük alametlerinden biri olarak zikredilmiştir. Deccal'ın doğu tarafından çıkacağı, ilahlık iddia edeceği, olağanüstü şeyler sergileyeceği, Mekke ve Medine hariç bütün köy ve kasabalara gireceği, pek çok kişinin, onun fitnesiyle doğru yoldan çıkacağı ve onun peşine takılacağı, ancak gerçek mü'minlerin bu fitneden kurtulacakları rivâyet edilmektedir.

+ Yorum Gönder