Konusunu Oylayın.: Göz Kapağı Seyirmesi

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Göz Kapağı Seyirmesi
 1. 30.Eylül.2011, 20:36
  1
  Misafir

  Göz Kapağı Seyirmesi

 2. 30.Eylül.2011, 20:36
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Göz Kapağı Seyirmesi

 3. 30.Eylül.2011, 20:59
  2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Ocak.2007
  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 17,609
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 227
  Bulunduğu yer: the silent deserts in my soul

  Cevap: Göz Kapağı Seyirmesi
  Göz Kapağı Seyirmesi Seğirmesi Zaman zaman, bir göz kapağında seyirmenin verdiği rahatsızlığı hissedebilirsiniz. Göz kapağının elde olmadan titreşmesi genellikle sadece birkaç saniye sürer fakat rahatsız edici olabilir ve gözlerinizde bir rahatsızlık olup olmadığını merak etmenize yol açabilir.
  Genellikle endişe edecek bir şey yoktur, çünkü seyirme hemen her zaman önemsiz bir rahatsızlıktır. Elde kolda veya ayakta ara sıra bir kasın seylrmesi sık rastlanan bir olaydır ve göz seyirmelerlnln meydana gelişi sık olabilir, ama süresi birkaç saniyedir.
  Çoğu seyirmelere neyin sebep olduğunu hiç kimse tam olarak bilmiyor, fakat birçok insan bunların stres ve zihinsel bağlantılı olduğunu belirtmektedirler. Birçok kişi bunları tedirgin edici bulduğu için endişe eder. Bazıları ise daha ciddi bir sorunun işareti olmasından korkar. Bazı kimselerde göz kapakları nadir görülen bir rahatsızlık olan esansiyel blefarospazm nedeniyle kendiliğinden kapanır. Göz seyirmeleri çok ender olarak ciddi hastalık belirtisidir. Ciddi yüz tikleri, yüz adaleleri spazmları ve multiple sklerozis göz kapaklarını da etkileyebilir fakat bu hastalıkların belirtileri, doktorunuzun normal göz seyirmesiyle karıştırmayacağı kadar farklıdır. Göz seyirmeleri hemen her zaman zararsızdır fakat rahatsız edici olabilir. Etkilenen göz kapağına hafif masaj yapmayı deneyin. Çoğu kimseler bunun seyirmeyi belirgin şekilde rahatlattığını farkederler. 4. 30.Eylül.2011, 20:59
  2
  Silent and lonely rains  Göz Kapağı Seyirmesi Seğirmesi Zaman zaman, bir göz kapağında seyirmenin verdiği rahatsızlığı hissedebilirsiniz. Göz kapağının elde olmadan titreşmesi genellikle sadece birkaç saniye sürer fakat rahatsız edici olabilir ve gözlerinizde bir rahatsızlık olup olmadığını merak etmenize yol açabilir.
  Genellikle endişe edecek bir şey yoktur, çünkü seyirme hemen her zaman önemsiz bir rahatsızlıktır. Elde kolda veya ayakta ara sıra bir kasın seylrmesi sık rastlanan bir olaydır ve göz seyirmelerlnln meydana gelişi sık olabilir, ama süresi birkaç saniyedir.
  Çoğu seyirmelere neyin sebep olduğunu hiç kimse tam olarak bilmiyor, fakat birçok insan bunların stres ve zihinsel bağlantılı olduğunu belirtmektedirler. Birçok kişi bunları tedirgin edici bulduğu için endişe eder. Bazıları ise daha ciddi bir sorunun işareti olmasından korkar. Bazı kimselerde göz kapakları nadir görülen bir rahatsızlık olan esansiyel blefarospazm nedeniyle kendiliğinden kapanır. Göz seyirmeleri çok ender olarak ciddi hastalık belirtisidir. Ciddi yüz tikleri, yüz adaleleri spazmları ve multiple sklerozis göz kapaklarını da etkileyebilir fakat bu hastalıkların belirtileri, doktorunuzun normal göz seyirmesiyle karıştırmayacağı kadar farklıdır. Göz seyirmeleri hemen her zaman zararsızdır fakat rahatsız edici olabilir. Etkilenen göz kapağına hafif masaj yapmayı deneyin. Çoğu kimseler bunun seyirmeyi belirgin şekilde rahatlattığını farkederler.

+ Yorum Gönder