+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim.

  Sual: hocam kızımın yürüyebilmesi konuşabilmesi için hangi duayı okumalıyım..kızım 7 yaşında serabrel palsy tanısı konmuştu %90 düzelme şansımız var..fizik hareketlerini yaptırıyorum mümkün olduğunca mücadelemi veriyorum fiziksel olarak hiçbir problem yok. görünce kimse anlamıyor..zeka yerinde .yanlız hareketlerini yaptırırken isteksiz bu beni bir hayli yoruyor üzüyor sürekli hayır diyor bu inadınıda nasıl kırarım bilemiyorum tıkandım....bunu için bir öneriniz olabilirmi acaba saygılar.. ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim.


  Reklam  Cevap: Üstüne gittikçe durum daha da kötü hal alabilir. Bence biraz daha kendine bırakın.
  Benzer şekilde benim de oğlum çok korkuyordu. Tek başına lavaboya dahi gidemiyordu. Üstüne gitmeden yavaş yavaş alıştırdık. Orda birşey yok dedik, defalarca beraber gittik. Karşı odaya birşey bırakırdım git al gel, ben sana burdan bakıyorum derdim. Öylece düzeldi. Şimdi ayrı odada yatıyor. Siz de fazla sıkıştırmadan sabırlı davranın. Rabbim şifasını verir inşallah.


+ Yorum Gönder