+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?

  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?
  Rüyamda fil gördüm filin üstünde bi zenci cocuk vardi..ne anlama gelir acaba..simdiden Allah razi olsun..

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?


  Reklam  Fil görmek genellikle hayırla yorumlanır ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, bu sayede kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtulacağına alamet eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda okuldayım ders bitiyor eve giderken otobüste kız arkadaşıma adamın teki yavşıyor sonra ben hayırdır filan diyorum orda yardım edin diyorum hiç kimse yardım etmiyor sonra uyanıyorum.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya tacize uğrayan değil rüyayı gören kişi ile ilgilidir. Bu senin ya vurdum duymaz olmana yada çok önem veren ve alaka gösteren bir kişiliğine işaret olur. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda kabuğu soyulmuş muz gördüm ve yedim. Açtım ve açlığımı gidermek için yedim o muzu.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aslında bu rüyanın en doğru tabiri ancak kişiye göre yapılan tabir olur. Genel manada ise yapılan işte çok iyi kazançlar elde etmeye ve bu kazançları çok iyi değerlendirerek daha büyük ve hayırlı kazançlara ulaşmaya rivayet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
karışık rüya görmek,  karışık rüyalar görmek,  karışık rüyalar görmek ne anlama gelir,  karisik ruyalar ne anlama gelir,  sürekli karışık rüyalar görmek,  karisik ruyalar gormek,  çok karışık rüya görmek