+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  haya

  haya ile ilgili yazı Yudumla.com
  Inancli imanli olduguna inanan wlinden geldigince ibadetlerini yapmaya calisan gunahi sevabi bilen bir insanim ancak utanarak yaziyorum bunlari esime ve evlatlarima okdukca duskunum kendimde istemeden mucadele ettigim kusurlarim var esimi cok sevmeme ve ona sadik olmama ragmen neden bir baskalarina karsi bakislarim da dusuncelerimde haddimi asan duygu ve dusuncelere sahio oliyorum bundan kurtulamiyorum bi nevi goz ve zihin zinasi napsamda bu igrec dusuncelerden kurtulamiyorum en yakin mahrem akrabalarima bile zihnimden igrenclikler neden geciyi bu bi imtihan mi yoksa nefs ve seytanin tuzagi mi ben bu dusuncelerden mesulmuyum rabbime siginip af diliyorum gerci ne rabbime ne esime nede cocuklarima yuzum yok ama tamamen istem disi napmaliyim cok gunahkarmiyim lutfen aydinlatin ve beni ayipmayin bu bi hastalik baska bi ad koymak istemiyorum slmlar

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. Hayatımızın her anı bir imtihan değil midir? Nefis ve şeytan bizleri haramlara itmek için içimizden sürekli fitnelerle düşünceler verirler. Bizimde görevimiz bu tuzaklara karşı uyanık olmak ve düşmemektir. Akla gelen düşüncelerden insan yapmak için bir şey yapmadıkça sorumlu değildir. Namazlarını düzenli ve sürekli kıl. Kuran ve dualar oku. Çevrende örneğin tv, internet ve arkadaşlardan harama iten durumlardan veya konuşmalardan uzak durmalısın. Allah'ın izniyle bunlar geçicidir. Allah yardımcın olsun.

 3. Misafir
  1 - Ben devamlı rüyamda saçma sapan şeyler ve tanımadığım insanları görüyorum benle alakası olmayan seyler rüyamda giriyor sebebi ne olabilir sizce


  2 - Rüyamda dipsiz karanlık bir kuyuya düşüyordum. Ve o kuyuda ejderhaya benzer bir yaratığa yem olduğumu gördüm. Bu neyi ifade ediyor?

 4. arifselim
  Yönetici
  1- Bu tür saçma sapan rüyalardan kurtulmak için uyumadan önce ayetel kürsi ile felak ve nas surelerini okumalısın.

  2- Bu tür kabus rüyalara özel bir yorum yapılmaz. Allah'tan hayırlısını dilemelisin.

 5. Misafir
  rüyam da sürekli aileme sevdiklerine zarar geldiğini hiç bilmediğim yerlerde olduğumu görüyorum.karmakarışık rüyalar görüyorum aynı rüyayı bi kaç defadan fazla görüyorum.

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu tür rüyalar insanın etkilendiği bazı olaylardan veya bilinç altına yerleşen bazı durumlardan görülmesi muhtemeldir. Allah'u tealadan hayrılsını dilemek gerekir.

 7. Misafir
  Rüyamda sevdiğim kızın arkadaşı vardı ve çok yakından bir tane arkadaşım vardi duruyorduk öylece şimdiden teşekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu çok kısa bir rüya yada sen çok kısa açıklamışsın. Sadece bu rüya için hayırlıdır diyebiliriz. Bir mana verebilmek için genişçe anlatılması gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda genç bir kızın isminin ölüm olduğunu ve ismini değiştirmek için encümene başvurmuş bende encümende çalıştığım için ona merak etme evrak bize gelicek geldiğinde ben size haber veririm diyorum ve iş telefonunu veriyorum onlara çok seviniyorlar oradan ayrılıyorum başka karışık rüyaya devam ediyorum lütfen yorum yaparmısınız ben rüyalardan çok etkilenen ve o günümü nolucak diye zehir eden biriyim saygılar sunarım.

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyalardan çok etkilenmek asla doğru değildir. Her rüya doğrudur veya her rüya çıkar diye bir kaide yoktur. Bu anlattığın rüyanın da bizim bildiğimiz kadarıyla özel bir anlamı yoktur. Allah'a havale et ve hayırlısını dile.

 11. Misafir
  ben rüyamda babamın ceketinin cebinden kokmuş et cıkarıp kokladıgını ve benim etin kokmuş oldugunu söylediğimde ise bana sus diyerek eti tekrar cebine koydugunu gördüm cevap verir misiniz lütfen

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?
  Kokmuş et, felaket ve musibetler anlamındadır. Bu sizin için bir ikaz anlamındadır. Atacağınız adımlarınızı düşünerek atmanız gerektiği anlamındadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
karışık rüya görmek,  karışık rüyalar görmek,  karışık rüyalar görmek ne anlama gelir,  karisik ruyalar ne anlama gelir,  karışık rüya görmenin nedenleri,  karisik ruyalar gormek,  sürekli karışık rüyalar görmek