+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bendeyar..(Senai Demirci'nin Rol Aldığı Film) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bendeyar..(Senai Demirci'nin Rol Aldığı Film)

  Sual: Bendeyar..(Senai Demirci'nin Rol Aldığı Film)


  bilgi ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Bendeyar..(Senai Demirci'nin Rol Aldığı Film)


  Reklam  Cevap: Çekimleri Bolu'da devam eden Bende Yar filmi ile ABD ve Avrupa ülkelerinde İslamofobi (İslam korkusu) yenilecek. Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, bir ay önce çekimine başladıkları film ile İslam'a karşı önyargıların kırılacağına inandığını belirtti.

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde Favori Ajans'ın davetlisi olarak gelen Yaşar Alptekin, çekimlerle ilgili Cihan Haber Ajansı'na açıklamada bulundu. Alptekin, film çekimleri için sakal bıraktığını kaydetti. Filmi Amerikalı bir yönetmenin çektiği bilgisini veren Alptekin, filmde Senai Demirci, Melda Bekcan ve Kurtlar Vadisi'nin Kazım Çarman gibi oyuncuların rol aldığını söyledi. Alptekin, "Film çekimlerimiz daha bir ay daha Bolu'da sürecek. Filmin ana konusu ABD ve Avrupa ülkelerindeki İslamofobi korkusunu anlatıyor. Çektiğimiz filmle, batılıların dinimiz üzerindeki önyargıları kırılacağına inanıyoruz. Filmde aksiyon sahnelerde var. Bende Yar filmi 18 Ekim'de vizyona girecek." diye konuştu. (CİHAN)

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Puanı:
  film henüz vizyona girmemiş
  Yapım:
  2011 ~ Türkiye
  Tür:
  Aile, Aksiyon, Dram
  Yönetmen:
  Haşim Akten
  Oyuncular:
  Yasemin Balık, Ali Başar, Melda Bekcan, Yaşar Alptekin, Kazım çarman, Uğur Kıvılcım, Mehmet Ali Tuncer, Haşim Akten, Senai Demirci, şemsa Deniz Tolunay
  Yapımcı:
  Haşim Akten
  Görüntü Yönetmeni:
  Ömer Faruk Karacan
  Gösterim Tarihi:
  14 Ekim 2011 (Türkiye)

+ Yorum Gönder