+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Tabağa önceden bulaşan haram maddeleryıkandıktan sonra mundarlığı gidiyormu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Tabağa önceden bulaşan haram maddeleryıkandıktan sonra mundarlığı gidiyormu

  Sual: neolursunuz cevap yazin :mesela bir yerde kahve icicem ama o yerde helal olmayan (domuz yok ama helal kesilmemis hayvan etleri, yaglar,????....)yiyecekler tuketiliyor ve benim belki kahve icecegim porselen bardakta veya helal pasta tabagidan baskasi kullanmistir helal olmayan yiyecek yemistir tabiki bulasik makinasinda yikiyolar ama o bardaga tabaga onceden bulasan haram maddeler yikandiktan sonra mundarligi gidiyormu (insallah kendimi anlatabilmisimdir belcikadan selamar) ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: tabağa önceden bulaşan haram maddeler yıkandıktan sonra mundarlığı gidiyormu


  Reklam  Cevap:
  neolursunuz cevap yazin :mesela bir yerde kahve icicem ama o yerde helal olmayan (domuz yok ama helal kesilmemis hayvan etleri, yaglar,????....)yiyecekler tuketiliyor ve benim belki kahve icecegim porselen bardakta veya helal pasta tabagidan baskasi kullanmistir helal olmayan yiyecek yemistir tabiki bulasik makinasinda yikiyolar ama o bardaga tabaga onceden bulasan haram maddeler yikandiktan sonra mundarligi gidiyormu (insallah kendimi anlatabilmisimdir belcikadan selamar)
  Bulaşık makinesi veya elle yıkandıktan sonra haramlılık gider.
  (Ama bu durumda köpek ve domuz olursa hariç.)

+ Yorum Gönder