+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşine kendisiyle ilgilenmeyen MÜT’A NİKÂHI yapabilir mi, dinimizce sakıncası var mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşine kendisiyle ilgilenmeyen MÜT’A NİKÂHI yapabilir mi, dinimizce sakıncası var mıdır?

  Sual: Erkek evli eşi cinselliğe karşı isteksiz. Erkek cinsel arzusunu ancak eşini zorlama ile karşılayabiliyor. Bu da isteksizlik yarattığı gibi, cinsel birleşme esnasında haz vermiyor. Bayan evli eşi ile hiç bir konuda barışık olmayan ve bu nedenle de kadınlık arzusunu gideremeyen bu bayan ile MÜT’A NİKÂHI yapabilir mi, dinimizce sakıncası var mıdır. Erkek cinsel arzusunu karşılamak ( Farklı yollara baş vurmamak adına ) için kimin ile MÜT’A NİKÂHI yapabilir. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Eşine kendisiyle ilgilenmeyen MÜT’A NİKÂHI yapabilir mi, dinimizce sakıncası var mıdır?


  Reklam  Cevap:
  Erkek evli eşi cinselliğe karşı isteksiz. Erkek cinsel arzusunu ancak eşini zorlama ile karşılayabiliyor. Bu da isteksizlik yarattığı gibi, cinsel birleşme esnasında haz vermiyor. Bayan evli eşi ile hiç bir konuda barışık olmayan ve bu nedenle de kadınlık arzusunu gideremeyen bu bayan ile MÜT’A NİKÂHI yapabilir mi, dinimizce sakıncası var mıdır. Erkek cinsel arzusunu karşılamak ( Farklı yollara baş vurmamak adına ) için kimin ile MÜT’A NİKÂHI yapabilir.
  Hatayı neden hep karşı tarafta arıyorsunuz.?
  Belkide sizin ilgisizliğiniz eşinizi bu duruma getirmiştir.
  Erkek kendi nefsini düşündüğü kadar karısınıda düşünmek zorundadır.

  Muta nikahı caiz değildir.

 3. tekturk
  Devamlı Üye
  Kardesim cahiliyet zamaninin seylerini nasil gunumuzde yasamak istiyorsun?? Kendi haniminin bunu yapacagini bir dusunsene!! O zaman herhalde aklindan bile gecirmezsin bunlari , tovbe tovbe..

+ Yorum Gönder
evli kadın muta nikahı yapabilir mi