+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kapanmalımıyım yoksa kapanmamalımıyım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kapanmalımıyım yoksa kapanmamalımıyım

  Sual: bazıları kapan kapan diye tutturur diğeri de kapanma çünkü ben kapandım hiç rahat değilim der bende anlıyacağınız ortada kaldım ben de kapanmak istemiyorum ama o kadar da açılmak istemiyorum bikere etekten nefret ederim ? 2. Sihem
  Devamlı Üye

  Cevap: Kapanmalımıyım yoksa kapanmamalımıyım


  Reklam  Cevap: Kapanman seni yaratan kişinin emridir. Kapanmanı istemeyen kişiler bu emirden nefret ediyor olabilirler. Bu emre karşı çıkmadan önce sen, seni yoktan var edip kuralı koyan kişinin kim olduğunu iyi düşün.. Birgün yanına gideceğini unutma..

 3. islamyolu
  Emekli
  kardeş bizden başımı kapatmasam olurmu diye bir fetva bekleme. Kapanmak Allahın emridir. Eğerki Kapanmanın günah oldugunu biliyorsan yinede kapanmıyorsan Günahkar olursun. Eğerki dinimizde kapanma diye birşey yok dersen Vay senin haline öyle düşünsen bile Tövbe et. Harama helal demek İnsanı dinden çıkarır..

  bikere etekten nefret ederim
  Dar pantolonlardanda , kot pantolonlardanda vs yani kısaca Vücut hatlarını belli edecek giyimden. Allah nefret ediyor. ne olacak şimdi peki ,

 4. tekturk
  Devamlı Üye
  Kapanman seni yaratan kişinin emridir.
  Sihem kardesim baska sefer ``seni yaradanin emridir`` diye yazarsan iyi olur..

  Misafir kardesim mahser zamani ,o zamana dek ortunmedigin gunlere ne kadar pisman olacaksin Allah bilir!! o zaman sana acil diyenler sana bir fayda saglayacaklarmi zannediyorsun yada ``o kapanmak istiyordu biz karistik , onun gunahini bize ver``mi diyecekler zannediyorsun??

+ Yorum Gönder
kapanmalımıyım