+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Peygamber efendimizin yüzüne dokunmak ve sesini işitmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Peygamber efendimizin yüzüne dokunmak ve sesini işitmek

  Sual: peygamber efendimizin gelmesini bekliyorum.geldi.senin için geldi diyorlar.yolun karşı tarafına geçiyorum.Bir çeşme var.çeşmenin karşısında küçük bir kayanın üzerinde oturuyor Peygamber Efendimiz (s.a.v).Yanına yaklaşıyorum ve yüzünü görüyorum.Saçı ve sakalı düzgün tıraşlı.yüzüne dokunabileceğimi söyledi.çok pürüzsüz cildi vardı.anında yüzü değişmeye ve değişik simalar olmaya başladı hızla.hem çok büyük mutluluk hemde korku belirdi.bu rüyamın manası ne olabilir acaba? ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Peygamber efendimizin (sav) yüzüne dokunmak ve sesini işitmek


  Reklam  Cevap:
  peygamber efendimizin gelmesini bekliyorumgeldisenin için geldi diyorlaryolun karşı tarafına geçiyorumBir çeşme varçeşmenin karşısında küçük bir kayanın üzerinde oturuyor Peygamber Efendimiz (sav)Yanına yaklaşıyorum ve yüzünü görüyorumSaçı ve sakalı düzgün tıraşlıyüzüne dokunabileceğimi söylediçok pürüzsüz cildi vardıanında yüzü değişmeye ve değişik simalar olmaya başladı hızlahem çok büyük mutluluk hemde korku belirdibu rüyamın manası ne olabilir acaba?
  Rüaya Peygamberimizi görmek büyük şerefitr.
  Bu gibi rüyalar, sadık rüyalardır.
  Hayır olsun inşallah

+ Yorum Gönder
rüyada peygamber efendimize dokunmak