+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Birine büyü yapıldığı ve kimin yaptığı nasıl anlaşılır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Birine büyü yapıldığı ve kimin yaptığı nasıl anlaşılır?

  Cevap: Birine büyü yapıldığı ve kimin yaptığı nasıl anlaşılır? isimli yazı www.Mumsema.com

  Çok zor bir durum en ağırını yaşadım yıllardır.
  Rabbim vesile etti, salih memişoğluna gittik.
  Şifa ALLAH tan, atlattım çok şükür
  Bi araştırın derim..

 2. 14
  Misafir

  Cevap: Birine büyü yapıldığı ve kimin yaptığı nasıl anlaşılır?


  Reklam  Büyü islamda şiddet ile reddedilmiştir hoca değilim ama kuran ı kerim sihirı malup ediyor sihiri sihirci ile bozdurmayin paranızı kaptıayın abdest alıp euzû besmele ile Fatiha ihlas Felak nas ve ayetel kürsi yi okuyun ve hatta Felak nas surelerini ihmal etmeyin huzur islamdadır başka kapı aramayın.

 3. 15
  Misafir
  arkadaşlar buyu sihir vardır ama bunlar ALLAH C. C tarafında bazıları imtihan olsun diye tutarmis bazı arkadaslarinsa buyuyle değil başka sıkıntıları var Felak ve nas surelerini okuyup üzerlerinde tasiyin bazı sifalari kendiniz bulanilirsiniz ama bazısı kendi bulunmaz işin ehli gerekir musallat olunanlara ALLAH C. C şifa versin bazen hastaliktada böyledir bazı hastaliklara insan care bulur bazisina doktora gider RABBİM sebeb sonuç üzerine yaratmıştır ben hoca falan değilim ama hocalarimizdan öğrendiğimiz bunlar dini bilmeyen lütfen yanlış yonlendirmesin bu işi para için yapan çok o yüzden insan soguyor inancımız i kaybetmeyelim bi doktor kötü çıktı diye hastaneye girmeyecek miyiz bi hoca sahte çıktı yada tesirsiz çıktı diye de hocalarimizdan vazgecmeyelim tembellik yapıp dua okumamazlikta yapmayalim ALLAH C. C sizlerden razi olsun peygamberimiz muhammed s.a.s sefaatciniz olsun insallah

 4. 16
  Misafir
  Büyü nazar göz değmesi vardır. Kuranda bunlar ile duâ ve süreler kesinlik oluşturuyor. Allah CC kesin günah kıldığı bu davranışlar izni ile kişiye tesir etmek tedir. Başına bela ve musibet gelen kişi Rabbim izniyle imtihana tutulur. Kim imtihanı tevekkül ile mücadele eder se. Mutlu onlara şerrin içinden hayır ile feraha girmiş dirler. Hased fitne fesat iftira her müslüman kişinin başına gelicek dir kurtuluş tevekkül ve inaç ile baş edilir. Peygamber efendimiz sünneti kim yaşar ve uygular sa onlardır kurtuluşa erer.. Allah CC emanet olun..

 5. 17
  Misafir
  Çok haklısınız eskiden inanmazken ben de böyle düşünüyordum. Ama büyü ve cinlerin olduğuna inanıyorum artık hem de çok etkili olduklarını biliyorum. Bu güvensizlik dini sömüren insanlar olmasından kaynaklı sanırım. Ama tüm etkiler tabiki Allahın izniyle olmaktadır

 6. 18
  Misafir
  Ahmet Şahin geçmişte bu dünyada var olan bişey hiç bir şekilde yok olmaz.. Boş konuşuyorsun.. Büyük günah sayılan birşey kıyamete kadar varolacağı anlamını taşır. Başına gelmediği için böyle rahat konuşuyorsun..

 7. 19
  Misafir
  Evimde muska buldum hocaya gosterdim kötülüğünü isteyen biri yapmis dedi kimin yaptigini nasil ogrenebilirim yuvam yikilacak lutfen yardimci olun...

 8. 20
  Arkat
  Üye
  Hocaya kadar gitmişsin kardeşim kötülüğünü isteyen birinin de olduğunu biliyor bence bu sorunun muhatabı da o kişiydi.

 9. 21
  Misafir
  Felak Nas Kevser Ayetel Kürsi ve Kureyş Surelerini her gece ve gündüz oku aralıksız standart şekilde kendini şartlandır hergün okumaya hepsinden bol bol okusan belli bir himaye ekseninde kendini emin Allah'ın izniyle korumaya alırsın zamanlada üstünde bir hafifleme rahatlama olduğunu göreceksin işe yarıyacak yani ama rahatlsanda hergün oku bırakma. Zaten insan hayatı günlük dua ve ayetlere bağlıdır ve Dualar hayatı olumlu yönde etkiler.

 10. 22
  Misafir
  3 yildir, her isim ters gidiyor. Birileri ile tanisiyorum ama ne hayatima giriyorlar ne cikiyorlar, ne beni istiyorlar ne de istemiyorlar.herseye ragmen olacak olsa aramizda bisey basima gelmeyen kalmiyor. Birisi vasitasi ile tanistirilacak olsam biriyle,tanistiracak kisinin basina kotu seyler geliyor. Gelelim is konusuna; hep iyi isler yakalayacak oluyorum,tamam bu sefer oldu diyorum hevesim kursagimda kaliyor. Cok kazandigim olursa da basima kotu bisey geliyor ve kaybediyorum. Psikolojik destekte aldim Ankara'da alaninda iyi bir psikologtan. Sonuc olarak ben sana yardimci olamiyorum dedi. Yillar once hocaya gitmeye niyetlendim hoca öldü(muhtemelen tesaduf). Okumadigim dua kalmadi uzerimde ne varsa kalkmiyor kilitlendi hayatim. Ve ankara'da yardimci olabilecek bi hoca ariyorum. Tavsiye edebileceginiz biri var mi?

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

büyü yapıldığı nasıl anlaşılır

büyü nasıl anlaşılır

büyü yapan kişi nasıl anlaşılır

birine büyü yapıldığı nasıl anlaşılırbüyü yapılan kişi nasıl anlaşılırbuyu yapildigi nasil anlasilirbüyü yapan insan nasıl anlaşılır