+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kuran okurken içimden Allaha (haşa) küfürlü vesvese geçti ne yapmam lazım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kuran okurken içimden Allaha (haşa) küfürlü vesvese geçti ne yapmam lazım

  Sual: selamün aleyküm.
  benim adım leyla 13 yaşındayım.çok dindar biriyim dinimi çok seviyorum.size şu derdimi paylaşmak istedim ve sizin yorumlarınız da bana destek verebilir..diye düşündüm.
  Biraz uzun ama lütfen okuyun ve cevapları verin .

  BEN CAMİYE HERZAMAN GİDERM BİRGÜN KURANI KERM OKURKEN İÇİMDEN KÜFÜR ATILDI BİR AN.ÖYLE ÇOK KORKDUM KI EBEDİYEN CEHENNEMLİK OLDUM DİYE. SONRA DAHA KÖTÜ LAFLAR ATMAYA BAŞLADI DAHA DAHA KÖTÜ LAFLAR.ANNEMLE PAYLAŞMAYA KARAR VERDiM.ANNEM O NEFSİN ŞEYTANIN VESVESESİ DEDİ.BU BeNİM ACIMI HAFIFLETTİ AMA UNUTAMIYORUM.YİNE KURAN-I KERIM OKURKEN.ANİDEN SAÇMA SAPAN HAYAL KURULDU AMA BeN KURMADIM ANIDEN GELDİ.ALLAH İLE İLGİLİ .SONRA VESVESE BUNUN HAKKINDADA KÖTÜ ŞEYLER SÖyLEMEYE BAŞLADI.VE HAALAA HAŞA ESTAĞFIRULLAH,ALLAHA KÜFÜR ATIYOR SİZCE GERÇEKDEN BUNLARIN HEPSİNİ VESVESE Mİ YAPIORDUR ?

  lütfeeen cevaplarınızı bekliyorum ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Kuran okurken içimden Allaha (haşa) küfürlü vesvese geçti ne yapmam lazım


  Reklam  Cevap: Bunların tamamı vesvesedir. Aldırış etmeyin. Aklınıza böyle şeyler geldiği zaman eüzü besmele çekin.

  Bu tür düşüncelerden dolayı sorumlu değilsiniz.

 3. Misafir
  bendede kardesımde oldugu gıbı oluyo tovbe summe hasa rabbıme kufur etmek benım ne haddıme ama oyle seyler gecıyokı ıcımden rabbım benı hıc affetmez dıye cok korkuyorum bende annemle paylaştım oda vesvese dedı ama hıc ıcım rahat değil bu vesveseyı ustumden atman ıcın ne yapmam lazım yardımcı olun lutfen

+ Yorum Gönder
allaha küfür vesvese,  vesvese küfür