+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek?

  Sual: Merhabalar. önemli gördüğüm bir soru ve ya sorunu aktarmak istedim. inşallah tez zamanda cevaplarsınız...
  Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardı.yıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu... bu ne demek?neden eşim?neden kına?anlamı ne?
  teşekkürler şimdiden... ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek?


  Reklam  Cevap: Merhabalar kardeşim. Uyandıktan sonra genellikle elde kına görülmesi bir çok insanda görülen bir durumdur. Bu durum hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte iki şekilde açıklanmaktadır. Birincisi uyku halinde görülen rüyalar esnasında ruhun kısmi olarak bedenden ayrılması ve uyanınca tekrar hızlı bir şekilde vücuda dönmesinden kaynaklandığı söylenmektedir. İkinci durum ise bunun bir çeşit mantar olduğu ve ellerin iyi temizlenmediğinden dolayı olduğu tahmin edilmektedir.

 3. 3
  Misafir
  Arkdslar ilk kez yaşadım böle bişeyi. Gece yattgmda parmagmda hiçbir sey yoktu sabah bi uyandım kına renginde cok az kokusu olan bi lekeyle karsılastm korkup doktora gittm doktor tıbbi bir seyin yok bi yere dokunmussun dedi ben eminim hiçbir yere dokunmadım sanırım bu yazılanlara inanıyorm

 4. 4
  Misafir
  Arkadaslar vücutta olan kinalar melekler tarafından gece uykudayken olur.Korkulucak bişey yok bunun rüyada herhangi birsey gormenizle ve tibla bi ilgisi yoktur. Aynısı banada oluyor. tamamıyla melekler tarafından yapılmış bir güzellik.

 5. 5
  Misafir
  Rüyamda Sevgilimin Parmağıma Yüzük Taktığını Gördüm Ve Rüyanın Sonunda Uyandığımda Yüzük Parmağımdaydı Bu Neye İşaret Eder ? Tabi Yüzük Benim Hiç Takmadığım Bir Yüzüktü.

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırlıdır inşaallah. Yüzük bahtın açılmasına ve şansın açılmasına yorumlanır. Özellikle yüzüğü takan kişininş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacak demektir.En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Selamun aleyküm.Bir sabah uyandığımda elimde kuran yazısı vardı sol avucumun içinde ne anlama geldiğini bilemedim rica etsem bu konuda bilgilendirebilir misiniz

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Elbette olma ihtimali vardır bu durum olabilir. Ancak genellikle uykudan uyandıktan sonra elde görülen kına bir çok kişide olabilmektedir ve bu kına çeşitli şekillerde de görülebilir.

 9. 9
  Misafir
  Arkadaslar biraz da tıbbi olarak Düşünseniz nasıl olur. Bende haftada en az bir kere olan birsey.karaciğer yorulmasi sebebi ile deride sanki kına gibi hafif turuncumsu bir iz yapar. 1 yada 2 gün içinde geçer.kollar el içi ve ayaklarda daha çok görülür.melekler ile alakali olsaydı her hafta başıma geldiğine göre cennetlik olurdum değil mi

 10. 10
  Misafir
  merhaba daha önce bir arkadaşımın başına gelmişti.korkutmak istemem ama bu işin sebebi tamamen cinlerdir.onlarda da bizim gibi iyi olanları ve kötü olanları var.güvendiğim bi hoca arkadaşımın anlatmasına göre o kişiye işaret bırakırlarmış.ya korkutmak için yada başka bir cinin onu rahatlıkla bulabilmesi için.böyle bi işaret belirdi ise bu işlerle alakalı hocalara gitmenizi tavsiye ederim.bunu yapan cinin size takıntısı var ise sıkıntı vermeye devam edecektir.çoğunlukla eğlenme amaçlı yaparlar.işareti bırakır ve sizi izlerler.

 11. 11
  Misafir
  arkadaşım gece uyurken ablası hiç bir şey duymadığı hemde kalbinin almadığını söyledim ama sabah sanki hiç bir şey almamış gibi uyaniniyar neden?

  Arkadaşıma kına çıktığından beri

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Uyandıktan sonra elde veya vücudun herhangi bir yerinde görülen kına normal bir durumdur ve bu insanı etkilemez. Ancak yinede sorunuz net bir şekilde anlaşılmıyor.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu

uyandığında elinde kına olması

sabah uyandığımda elimde kına vardı

sabah uyandıgında elinde kına olması

sabah uyandığında elinde kına görmek

uyandığında elinde kına görmek

uyandığımda elimde kına vardı

sabah kalktığında elinde kına görmek