+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek?

  Cevap: Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek? isimli konu Mumsema.com
  Sabah uyandığımda sol isaret parmağimda büyükcçe turuncu bir leke gordum herkes doktora git diyor ama koku rahatsiz edici bir durumu yok nedir bu ?

 2. Misafir

  Cevap: Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek?


  Reklam  Aynı şeyi bende yaşadım uyandığımda üç parmağımi Kınalı olduğunu gördüm.

 3. arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde durum yaşayan çok insan vardır. Bunlara özel bir anlam vermeye gerek yoktur insana bir zararı da yoktur. Bunun bir çeşit mantar olduğu söylenmektedir.

 4. Misafir
  Ben sabah kalktığımda elimde tek göz işareti vardı ve kırmızıydı ağlayan tek göz işaretine benziyordu

 5. Misafir
  Arkadaşlar sabah uyandım dün gece yattığımda ayağım tertemizdi sabah bi kalktım simsiyah ayaklarım sildim çıkmadı bu ne demek. ?

 6. Misafir
  Ellerimdesabah kaktıgımda kınavardı.

 7. Misafir
  Merhaba görünce çok korkmuştum sabah uyandım sol elim soğuk hafif ugusma ve kına lekeleri var önce kına gibi kokuyodu yıkadım koku geçti ama iz hala var şuan buradaki yazıları okudum ruhun bedenden ayrılmasıyla alakalı bısey olduğu söyleniyor lütfen cevaplarmısınız

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba endişelenecek bir şey yoktur bu normal bir durumdur. Büyük ihtimalle bunun bir çeşit mantar olduğu söylenmektedir. Yineden kesin bir bilgi değildir bu.

 9. Misafir
  Benim başına da aynısı geldi.bende tıbbi acıdan araştırdım bir şey bulamadım.fakat aynı odada büyük oğlumla yatmıştık ben konuyu açınca oğlum avucunu açtı.aynısı aynı gece onada olmuş.bu tesadüften öte birşey ve sebebini hiç ogrenemeyecegiz.

 10. Misafir
  Merhaba birçok insan inanmayabilir ama benden başka bir insan da oldu mu gerçekten çok merak ediyorum nasıl olduğunu da bilmiyorum. Sabah kalktigimda kolum da sanki bir yere bastirip iz çıkmış gibi yazı yaziyordu rüyamda çok saçma alakasız birseyler gördüm ve nerdeyse hatırlamıyorum . Sabah kalktigimda böyle bir durumla karşılaştım. Resimlerini görmeyen insan inanmıyor zaten pek anlasilmiyor ne yazdığı ama benim okuduğum kadariyla imagine yaziyordu yani hayal et... ve ben sürekli hayal kurarak uyurum bu ne demek bir işaret mi olması mümkün birsey mi ?

 11. Misafir
  Sabah uyandığında sol elimde bi şekil var ve korktum işaret parmağımdada var yazı bu ne demek


  Selamü aleykum sabah uyandığımda sağ ayak da arka kas bölgesinde arabca "ha"harfi yazıyordu yanmış ve kabuk tutmuş sabah uyanınca varken ettim yanıyordu

 12. arifselim
  Yönetici
  - Merhaba. Uyku halinde vücudun çeşitli bölgelerin adeta kına gibi görünen ve hatta kına gibi kokan şeyler olabilmektedir. Bu durum ile ilgili tıpta henüz kesin bir bilgi yoktur.

  - Bu konuda iki görüş vardır. Birincisi bunun rüya halinde ruhun ruhlar aleminde beden ile ruhlar alemi arasında gidip gelmesinden dolayı denmiştir. Ancak bu konuda kesin bir dini bilgi de yoktur.

  - Bir diğer görüşte, bunun bir çeşit mantar hastalığı olduğu ve uyumadan önce temizliğe dikkat edilmemesinden dolayıdır denmektedir. Maalesef bu bilgide kesin değildir.

  - Yazılara veya harflere benzeyen şeylerin ortaya çıkmasından bir anlam çıkarman doğru değildir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu