+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim beni değil annesini arıyor doğrumu yapıyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşim beni değil annesini arıyor doğrumu yapıyor?

  Sual: ^3 yıllık evliyim uzaktan gelin geldim ve eşim işe gittiğinde beni değil annesini arıyor hemde bir kaç defa telefonunda görüyorum..beni neden aramıyor?doğrumu yapıyor eşim?ben kötümü düşünüyorum??Lütfrn akıl verin bana. ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: eşim beni değil annesini arıyor doğrumu yapıyor?


  Reklam  Cevap: Sizi ihmal etmiyorsa ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa annesi araması da haktır. Kuruntu yapmayın.

 3. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm
  Sizinle akşam gelince yüzyüze görüşüyor daha güzel değil mi
  Anneleri, gelinleri, damatları bazen hoş görmek gerekir. Çok büyük hatalar olmadığı süreçte bir gözümüz kısık bakmalıyız olaylara.
  Herkes yerini bildiği müddetçe sorun çıkmaz.
  Şu unutulmamalıdır ki eş sevgisi, evlat sevgisi ve anne sevgisi birbirinden tamamen farklıdır. Bu dengeyi kurabilen babayiğitlere helal olsun.
  Allah (cc) cennetten birer bahçe eylesin evlerimizi (amin)

 4. sultans
  Devamlı Üye
  kimi insan sevgisini ne yazıkk ki dışına vermez, yani içinde saklar, başkalarıyla paylaşmak istemez... ben inanıyorum ki eşiniz sizi çok seviyor! bırakın sizi aramasın,annesini arasın..şeytanın size fitne vermesine asla izin vermeyin ve onun inadına eşinizle ve kayınvalidenizle daha da güzel geçinin siz nasıl bakarsanız öyle görürsünüz olaylara güzel bakmanızı nasihat ederim size,hayatınızda fitne ve fesada yer vermediğiniz her an yuvanızın temeli sağlamdır unutmayın,Allah yuvanızı mutlu ve sağlıklı kılsın inşallah ..

 5. BEYAZ_gul
  yasam
  Keske benim esimde gunluk annesini arasa

  Bende anneyim ve benimde bir annem var isin birde bu tarafindan bak

+ Yorum Gönder