+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sabah kalkarken elde kına lekesi görülmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sabah kalkarken elde kına lekesi görülmesi


 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: sabah kalkarken elde kına lekesi görülmesi


  Reklam  Cevap: Uykudayken Ele-Ayağa Kına Yakılması

  Soru: Sabah kalktıgımda ellerimde karışık şekillerde koyu renklerde belirgin kınalar vardı, her iki elimde de Bunun nedenini söyler misiniz?

  Soru: Bu olay babaannemin başına gelen bi olay Akşam yatarken ayağında hiç bişey yokken sabah namazına abdest almak için uyandığında, sağ ayağınakına yakılmış olduğunu görmüş Kına kokusu bile varmış Bu neden olabilir?

  Değerli Kardeşimiz:
  Bunun nedenini bilmiyoruz Ancak korkulacak bir durum değildir Özellikle bu gibi durumları kötüye yormamalıyız

  Selam ve dua ile
  Sorularla İslamiyet Editör

 3. Misafir
  Merhaba. Gece yatarken ellerimde bişey yoktu ama sabah kalktığımda avcumun içinde kınaya benzer lekeler vardı yıkadım çıkmadı. Ama lekeler gün içinde kendiliğinden kayboldu. Nedeni ne olabilir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bir çok insanda benzer şeyler oluyor. Bunun nedeni bir çeşit mantar olduğu ve iyice temizlenmeden uyumaktan kaynaklandığı söylenmektedir. Bu konuda daha çok internette bir çok resimler görebilirsiniz. Endişelenecek bir şey yoktur.

+ Yorum Gönder
elde kına lekesi,  elde oluşan kına lekesi,  elde kina lekesi,  ellerde kına lekesi,  elde kına ile uyanmak,  elde kına gibi lekeler,  elde çıkan kına