+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir

  Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?

  Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Eşimle ilişkiye girdikten sonra 10 gün boyunca koyu ve yoğun beyaz bir akinti geldi acaba ondan gelen sperm mi akinti mi cozemiyorum yardimci olur musunuz. Icime bosalmadigi halde icimden sperm cikiyo gibi hissediyorum

 2. 38
  Misafir

  Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?


  Reklam  bir avuç demişsiniz yanlış hatırlamıyorsam ö. nasuhi bilmenin ilmihalinde kadının menisi dışarda pek görülmez yazıyor . bir avuç olan birşey nasıl gözükmez dışarıdan ?

 3. 39
  Misafir
  Merhaba bugün bende çok az n kokusuz sarı açık akıntı geldi gusül almalıyım

 4. 40
  arifselim
  Yönetici
  Kadından gelen beyaz akıntı genellikle rahimden gelen doğal bir sıvıdır. Bu sıvı erkeğin menisi ile bir ilgisi yoktur.

  Kadının menisi bazen dışarı çıkmaz bu doğrudur ama bu her kadında farklı olabilir.

  Sarı olarak adet dönemi dışında akan sıvı gusül abdesti gerektirmez. Ama eğer boşalmadan dolayı olmuşsa o zaman gusül gerekir.

 5. 41
  Misafir
  Bayanlarda mastürbasyon halinde gelen sıvı orucu bozar mı! Mastürbasyon yapmak orucu bozar mı ?

 6. 42
  arifselim
  Yönetici
  Bayan olsun erkek olsun mastürbasyon yapmakla oruç bozulur. Bu konuda kadın veya erkek aynıdır her ikisininde orucu bozulur ve kaza gerekir.

 7. 43
  Misafir
  Merhabalar. Dün rüyamda açık seçik şeyler gördüm... Sabah uyandığımda çok korktum. Lavaboya gidip baktığımda bir şey yoktu. İki üç saat sonra tekrar kontrol ettiğimde ise cinsel organımda beyaz ve katı sıvı gördüm. Kokusuzdu. Nasıl ayırt edeceğimi bilmiyorum. İnşallah orucum bozulmamıştır. Bilgilendirirseniz sevinirim...

 8. 44
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu gördüğün rüyadan dolayı akan menidir. Kadında meni bir kaç saat sonra çıkabilir bu normal bir durumdur. Orucunu bozmaz sadece gusül abdesti alman yeterlidir. Yıkanmadan geçirdiğin zamanda tuttuğun oruçta sahihtir ama namazlarını tekrar yıkandıktan sonra kılmalısın.

 9. 45
  Misafir
  Benim bir sorum olacakti. Esim ile iliskiye girmeden esimin menisi geldi. Bu dolayi yoldan bende haz aldim ve acikcasi meni mi yoksa mezi mi geldi bilemiyorum. Oruçum ve namazim ile ilgili süpheye düsüyorum.

 10. 46
  arifselim
  Yönetici
  Cinsel ilişkiye girmeden sevişerek meninin gelmesi ile eşinin orucu bozulmuş olur. Seninde bakman gerekir eğer orgazm olmuş ve boşalmışsan seninde orucun bozulmuş olur. İçin rahat değilse o şekilde tuttuğu orucun ile kıldığın namazlarını kaza et.

 11. 47
  Misafir
  Erkek arkadasımla opustukten sonra fazlaca mezi geldi hocam aksam da ailemden ekindigim icin dus alamadim mezinin engel olmayacagindan namazda kildim suan oructa tutuyorum ama icim rahat degil ruyama bile girdi rahatsiz oldum ama oruclu oldugumdan yine dus alamadim belden asagisini yikadim sadece ama orucum hala gecerli mi namazi rahat rahat kilmali miyim cok yardiminiza ihtiyacim var nolur bisey soyleyin ne yapmam gerekiyor oruca ve namaza devam edeyim mi...

 12. 48
  arifselim
  Yönetici
  Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? ile alakalı yazı mumsema.com Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?
  Mezinin gelmesi cünüp yapmaz için rahat olsun. Meziden dolayı gusül almaya gerek yoktur. Bunu dert edinmen iyi ama erkek arkadaşınla öpüşmende haramdır öncelikle bundan tövbe etmelisin.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu

kadınlarda meninin gelmesi

kadınlarda meninin rengi

mezi nasıl anlaşılır

bayanlarda akıntı

kadından meninin gelmesi

kadınlarda meni

kadında mezi nedir