+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?

  Cevap: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? isimli yazı www.Mumsema.com

  Kadinin menisi beyaz koyu renkte olur mu bende sarı akıntı olmuyor

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Kadının menisi açık bir renkte ve sarımtırak olur sizin dediğiniz şekilde de olması mümkündür.

 3. Misafir
  Arkadaslar lütfen bana yardım edin benim 6 yıldır çocuğum olmuyor ve Tüp Bebek yaptırdım yine olmadı şimdi sağ kasigimda ağrı var neden lütfen cvb verim

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah şifalar versin hanım kardeşim. Burdan veya internetten her ne kadar bilgi edinirseniz bile ya eksik veya yanlış olabilir siz doktora görünürseniz en doğrusu olur.

 5. Misafir
  dün sevdiğim erkekle beraber oldum dayanamdım yaptık ama hale zevk suyum gelıyor yardımcı olsanız.

 6. arifselim
  Yönetici
  Sevdiği değil müslüman ancak eşiyle ilişkiye girmelidir. Helal olmayan bir ilişki zinadır ve Allah katında en büyük günahlardandır. Tövbe edin Allah'a ne cevap vereceğinizi düşünün ve bir daha zinaya yönelmeyin.

 7. Misafir
  merhaba utanıyorum ama size bir şey anlatmam gerekiyor tek carem bu , bir erkek arkadasım var ve neredeyse hergün öpüşüyoruz afedersiniz elleşme olayı felan oluyor gün bitiyor evde o gün yapılan seyler aklıma geliyor ve kücüklükten beri alışkın oldugum bir şey var vajina bölgemi yatagın kenarina getirerek ileri geri yapıyorum böylece bir sıvı geliyor,ve neredeyse hergün oluyor bu, bu ne sıvısıdır abdest almalı mıyım yoksa sadece yıkamalı mıyım lütfen yardim

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu erkek arkadaşınızla yaptığınız haramdır. Bir kadın ve erkek ancak nikahları olması durumunda sevişebilirler bunun dışındaki ilişkiler ise büyük günahtır. Erkekler gibi kadınlardan da gelen mezi vardır bu sevişme, düşünme veya dokunma şekliyle gelebilir bu meziden dolayı gusül abdesti almak gerekmez. Ancak meni gelirse yani orgazm olursa o zaman cünüp olunur. Kadın menisi sarı ve açık renkte olur. Allah sizi ıslah eylesin ve doğru yolu göstersin. Amin.

 9. Misafir
  Merhaba;
  Ben bekar bir kızım. Yaratılıştan gelen cinsel istek gereği benden şeffaf ve renksiz bir sıvı geliyor. Bazen okşayarak kendimi tatmin etmeye çalışıyorum fakat o sıvı haricinde başka bir sıvı gelmiyor. Yani boşalıyor muyum bilmiyorum. Bu zamana kadar da sarı bir sıvı gelmedi. Gusül gerektirir mi LüTFEN AÇIKLAR MISINIZ??

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Eğer mastürbasyon yapıyorsanız gusül abdesti almanız gerekir. Meni kadında çok fazla gelmeyebilir ve açık renkte olduğu için görülemeyebilir. Mastürbasyonu alışkanlık haline getirerek yapmak haramdır. Ancak zinaya düşmemek için gerektiği durumlarda yapılabilir.

 11. Misafir
  Merhaba. Size bir sorum olacak. Mezi'mi meni'mi anlamak çok zor. Hergün aklıma kötü şeyler geliyor ve bazen altımın ıslandığını fark ediyorum. Bazen düşünüyorum ve otururken altımda ritmik hareketler oluyor, busefer sıvının geldiğini fark etmiyorum, ama aradan zaman geçtiğinde tuvalet ihtiyacımı gidermek için tuvalete gidiyorum, altımdaki mendilde sarı kokan bir sıvı görüyorum. Bunun o andamı geldiğini veyahut sonradan normal bir ıslaklık oldup olmadığını bilmiorum. Bu tam olarak nedir?

 12. Şema
  Moderatör
  altımdaki mendilde sarı kokan bir sıvı görüyorum
  Bu mezi'dir. Mezi gusül gerektirmez, idrar gibidir. Şehvet hareketliliği olduğunda çıkar.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

kadınlarda meninin gelmesi

kadınlarda meninin rengi

mezi nasıl anlaşılır

bayanlarda akıntı

kadından meninin gelmesi

kadınlarda meni

kadında mezi nedir