+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum

  Sual: Ben kötü biriyim kötülük yapıyorum ama içim acıyor yapmayacağm diye söz veriyorum yne kötülük yapıyorum ... tam tövbe ediyorum busefer hakkına girdiğim kişilerden helallik isteyemediğm için ümitsiz oluyorum oysa ben tamamen kurtulmak istiyorum şuan da saçmalıyorum derdimi anlatamadığımdan.. sürükleniyorum o ara namazlarımı bırakmamaya çalışıyorum ama bazen yüz bulamıyo gibi oluyorum .. kötü durumdayım hakkına girdiğm kişiler var manevi yönden yalan söylediğm kişiler onlara gidip ben sana şu konuda yalan söyledim diyemiyorum bi de ne yapmalıyım ne olur yardım edin . ama hakkını helal ettiriyorum yne de ama ne yaptığımı söylemeden öyle olur mu ? sizce ümitsiz olmam doğru mu kendimden nefret ediyorum bazen hala neden hayattaym dye düşünüyorum hak etmiyorum çünkü . kötüyüm ne olur bana dua edin doğru yoldan yanlışa iyice sapmak istemiyorum .. (((((((((

  cevap veren yardım olandan Allah'm razı olsun günahlarını bağşlasın . sağolun şimdiden ? 2. menekse23
  Devamlı Üye

  Cevap: Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum


  Reklam  Cevap: Tövbe ediniz. Rabbim bagislayicidir.

  Eger gidip söyleyemiyorsaniz, öncelikle kötülük yaptiginiz insanlara iyilik yapin. Sonrada mutlaka helallik almaniz gerek.

 3. sultans
  Devamlı Üye
  sevgili misafir yalnız sen değilsin bu durumda olan .inan ki hakkına girdiğimiz ,ve yalan söylediğimiz o kadar çok insan vardır ki hayatımızda... senin yapabileceğin tek şey birazcık cesaret, sonrası kendiliğinden gelir zaten,farzetki sen yaptığın haksızlığı karşındakine anlattın oda sana karşı cephe aldı yada seninle konuşmadı bile sen elinden geleni yaptın,yanına gidip özür diledin gerisi Allaha kalmış,Alllah affedicidir unutma..

+ Yorum Gönder