+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 85
  Misafir

  Cevap: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir?

  Cevap: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir?
  Hocam masturbasyon yaptiktan sonra seffaf reknte bi sizi gelio icinde hafiften beyazlik var cikarken 2 saniye filan zevk verio bu sivi meni midir mezi mi????

 2. 86
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Mastürbasyondan sonra zevk vererek çıkan sıvı menidir. Meniden dolayı gusül alman farzdır. Mastürbasyonu zevk için yapmak haramdır ancak zinaya düşmemek için yapılması caiz olur.

 3. 87
  Misafir
  ben 14 yaşındayım hala ufak tefek sıkıntılarım var bezleniyorum rüya gördüm ve beyaz bir sıvı çıktı ama avret yerimde 2 tane beyaz nokta vardı gusül gerekirmi

 4. 88
  arifselim
  Yönetici
  Cinsel içerikli bir rüya gördükten sonra gelen beyaz sıvı menidir. Meni çıktığında kişi cünüp olur ve gusül abdesti alması icap eder.

 5. 89
  Misafir
  Hocam uyamdığımda kilodumda beyaz bi sıvı gördüm genış alana yayılmamış ve ince bi sıvı bu çok sık geliyor ve sinir oluyorum sürekli şüpheye düsüyorum vesveye düşüyorum şeytan çok ugrasıyor deliriyorum gusül gerekirmi gerekmez bence sonucta rüya da istemli bişe yapmıyorum...

 6. 90
  arifselim
  Yönetici
  Beyaz sıvı derken nasıl birşey tam olarak bilemeyiz ama sen meni ile meziyi iyice tanıdın mı artık bunlar vesvese yapmaz kardeşim.

 7. 91
  Misafir
  Merhaba hafif uyaniktim uzvum sertti bi sivi geldi beyaz gibi ama yapiskan olmiyam gusul gerekirmi ? Ve meni gibi sert degilgi beyaz ve su gibiydi

  Merhaba ben hafif uyaniktim uzvum sertti ama ruya gormuyordum uzvum den hafif beyazimsi ama yapiskan olmiyan sivi geldi gusul gerekirmi ?

 8. 92
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Su gibi yani rengi olmayan şeffaf olan sıvı meni değildir. Bu sıvı mezidir ve meziden dolayı gusül gerekmez. Her ergenliğe girmiş müslümanın bu bilgileri doğru bir şekilde öğrenmesi gerekir.

 9. 93
  Misafir
  - Selamın aleyküm. Ben 15 yasindayim 5 ay sonra 16 yaşıma girecegim. Bazen mast. yapınca sıvı cıkıyor cok fazla miktarda degil cok az da degil. Fiskirmadan hafif bi cok az fıskırarak cikiyor. Bembeyaz degil saydam fakat biraz bulanık. Bu meni bi degil mi bilemiyorum ve bu beni cok rahatsız ediyor.Sadece mast. yapınca cıkıyor başka hiç çıkmıyor. Yaşım ilerledigi icin korkmaya başladım ne yapacagimi bilmiyorum cevap verirseniz Allah razı olsun.


  - Selamınaleyküm Abi ben Boşaldıktan sonra idaramı geldi yoksa Meni halen geliyomu diye Kurgulanıyorum bazen elimle dokunduğumda anlamayacak duruma geliyorum Ve boyun abdesti alamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim

 10. 94
  arifselim
  Yönetici
  - Aleykum selam. Mastürbasyon yapınca zevk alarak çıkan sıvı menidir. Ancak mezi olursa o zaman gusül almana gerek yoktur. Mezi şeffaf çok ince ve yapışkan bir sıvıdır.

  - Meni bellidir ve idrar bellidir. İdrarı başka hiç bir sıvı ile karıştırmak mümkün değildir. İdrar bir ihtiyaçtır ve sürekli gelen bir şeydir. Meni ise boşalmakla çıkar ve gusül gerekir.

 11. 95
  Misafir
  - ben ıstınmaya dustukten sonra ıdrardan sonra ıstem dısı sıvı gelıyor guslu gerektırır mı?

  - Merhaba bn 15 yasindayim mast. Yapinca mezi ye bnzer bi sivi cikiyor ama icinde hafif bi beyazlik var cikarkende cok az fickirio bu sivi nedir

  - merhaba bende 14 yaşında bir erkek çocuğum küçüçük meni gibi beyaz bir sıvı geldi ama meni kadar fazla akmadı bunun ne olduğunu anlayamadım çok hafif kaygan birşeydi meni gibi hafif katı değildi bu nedir

 12. 96
  arifselim
  Yönetici
  - İdrar yaptıktan gelen sıvı ne olursa olsun guslü gerektirmez.

  - Mastürbasyonda çıkan sıvı menidir. Meni çıktı mı kişi cünüp olur ve gusül alman gerekir.

  - Dediğine göre bu mezi olabilir. Mezi ince şeffaf ve yapışkandır ve cünüp yapmaz. Ama meni, yoğun beyaz ve şehvetle yani zevk vererek çıkar. Meni cünüp yapar.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu

mezi ve meninin farkı

mezi ile meninin farkı

mezi nedir

meni ve mezi

mezi ve meniyi nasıl ayırt ederiz

Mezi meniden nasıl ayırt edilir

meni-mezi farkları