+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mumsema.com'un başarısı neye bağlı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mslmn
  Hak din İslam'dır...

  Cevap: mumsema.com'un başarısı neye bağlı?

  Cevap: mumsema.com'un başarısı neye bağlı? isimli yazı www.Mumsema.com

  sadece kafamdaki bir sorunum vardı onun için belki bilgi alırım diye bu foruma geldim ama birdaha çıkamadım burdaki hocalarında çok desteği oldu.Allah razı olsun.

 2. Muhammed_Enes
  محمد أنس

  Cevap: mumsema.com'un başarısı neye bağlı?


  Reklam  VeAleykumesselam kardeşim. Yaklaşık 4 yıldır bu güzide sitedeyim, gerek üyeleri ve gerek sitenin yöneticilerinin ihlaslı davranışı bu siteyi genişletmesine vesile oldu. Daha önce birçok forumda üyeliğim olmuştur ama mumsema gibisini bulamadım. Ha burada kimseyi tanıyor muyum? Hayır, ama kardeşliğin güzel olduğunu biliyorum. Siteye üye olduğum tarihi hiç unutmam. Yine hastanede çalışırken, çok sevdiğim bir ablamın vesile ise kayıt yaptırmıştım. Ara ara gelmesemde, hiç bırakmadım bu güzide sitemizi. Ve gördüğünüz gibi, hâlâ buradayım ve burada olmaktan yana mutluluk duyuyorum. Teşekkürler Adminim.

 3. islamyolu
  Emekli
  Siteyi Kuranlardan Allah razı olsun. Bilgi eksiklerimi buradan öğrendim. Sitede gerçekten çok değerli insanlar var. çok anlayışlı insanlar var. Mum hocamın sitede Çok katkısı var. Her zaman sitede desteklerini sürdürüyor ondan Allah razı olsun. Muhasibi kardeşim olsun diğer Yönetimdeki Arkadaşlardanda Allah razı olsun. Ehli sünnet Çatısı altında doğru bilgileri vermek için çabalıyorlar. Anlaşamadıgımız bir iki konu dışında çok şükür diğerlerinde ittifak etmişizdir.

  Ayrıca Sitenin temasından Tut herşeyi çok mükemmel hazırlanmış. kolay sade anlaşılır bir site olması üyeleri daha çok bağlıyor. Sorulan sorularda Cevap gecikmezsiniz verildiginde yeni üyelerimiz daha çabuk siteye ısınıyor. yanlış cevaplarda Doğru cevapları bilen arkadaşlar hemen Durumu düzeltiyor. yani her yönü ile beğendigim sitedir. Başka İslami bir sitede Üyeliğim yoktur. ilk buraya üye oldum. İnşaAllah böyle devam eder.

  tekrar dan emekleri geçen öncelikle Site kurucularına Sonrada Yönetimdeki Arkadaşlardan ve üyelerden Allah Razı olsun.

 4. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  mumsema.com'un başarısı neye bağlı?
  İlk önce Kur'an ışığında Ehl-i Sünnet çizgisinden yürümek,
  İhlas,özveri ve Mü'min kardeşliği dayanışması Allah (c.c) site kurucusu admin
  hocalarımızdan ve emeği geçen bütün görevli ve üye kardeşlerimizden razı olsun


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12