+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yazılan muskayı suda kaynatıp o suyu küs olan kocaya içirmek caiz midir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yazılan muskayı suda kaynatıp o suyu küs olan kocaya içirmek caiz midir ?

  Sual: merhaba kardeslerim
  benim esimle cok sorunlarim var...bizi birakmak istiyor birde kizim var...bununla ilgili olarak annem bir seyhin yanina gitmis..o kisiye kim giderse derdini buluyormus ve dogru cikiyormus dedigi..bununla ilgili bi kac tanidiklarida varmis ... hocaya gidenlerden birisi yine bu sorunla ilgili ona demiski senin bir umudun yok caba gösterme yoluna bak..kadin genede cabaladi ama olmadi..kendi hayatini kurdu ve evlendi...benim icin ise hic korkmayin birsey olmaz bol dua edin icinizi ferah tutun namazini kilsin aksatmasinfalan demis....ve bir muska yazmis bana icinde dua bulunan bunu ben üzerimde tasimaliymisim..birtanede yine bir dua onuda suya islamali ve o suyla yemek yapip yada cay bi sekilde esime icir meliymisim..bu nekeder dogru? günahi varmi??

  ben dualarimi yapiyorum sürekli her namazimin sonunda rabbime siginiyorum..ama bazen cok daraliyorumm 5 ay oldu ve esim kötüye gidiyor..bana cvp verir ve yönlendiriseniz cok hayra gececek..allah razi olsun simdiden.. ? 2. @mir
  âb ü kil

  Cevap: Yazılan muskayı suda kaynatıp o suyu küs olan kocaya içirmek caiz midir ?


  Reklam  Cevap: büyü yapmak kişiyi dinden çıkarır

  duanızı edin
  eşinizle en ince ayrıntısına kadar konuşun
  sebebini bulmaya ve düzeltmeye çalışın

 3. Ercan
  Devamlı Üye
  Kardeş o şeyh Allah'ın sevdiği bir kuluysa size dua etsin yeter. Siz sadece Allah'a sığının.O'ndan isteyin. İnşallah Rabbim yuvanızı dağıtmaz.

+ Yorum Gönder
suya yazılan dualar