+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sevdiğim bir duayı paylaşmak istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sevdiğim bir duayı paylaşmak istiyorum

  Sual: selamün aleyküm...kardeşler bu mübarek günde herkes bir duasını yazsın hadi ben yazayım bir tane rabbim kalbimizi karartmış günahlardan arındır içini temiz iman nuru ile doldur kalbimizin lekelerini sil bizi dosdoğru namaz kılan salih kullarından eyle.hesap gününde ailemi ve bütün müminleri bağışla.son nefeste imanlı ölmemizi sağla ya rab ya rahim olan allahım. amin ? 2. m.deniz
  Devamlı Üye

  Cevap: Sevdiğim bir duayı paylaşmak istiyorum


  Reklam  Cevap: Bendende ramazan ayı iftar dusı "Allahümme leke sumtü ve bike amentü ve aleyke tevvekkeltü ve ala rızkike eftartü ve li savmi gadin min şehri Ramazan neveytü. Fağfirli ma kaddemtü vema ahhartü. İğfirli ve li validi ve li'l-mü'minine yevme yekümü'l-hisab".

 3. Ercan
  Devamlı Üye
  "Allahümme leke sumtü ve bike amentü ve aleyke tevvekkeltü ve ala rızkike eftartü ve li savmi gadin min şehri Ramazan neveytü. Fağfirli ma kaddemtü vema ahhartü. İğfirli ve li validi ve li'l-mü'minine yevme yekümü'l-hisab".
  Kardeş bu duanın Türkçe anlamını nedir?

 4. Arsoy
  Devamlı Üye
  "Allah'ım,Senin için oruç tuttum. Sana inandım, Sana güvendim. Senin verdiğin rızık ile orucumu açtım. Yarının orucunu da niyet ettim. Benim geçmiş ve gelecek günahlarımı bağışla. Beni, annemi, babamı ve bütün mü'minleri Hesap Gününde affet." ( AMiN )

+ Yorum Gönder