+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Köpeğim öldü gömerken gariplikler oluştu,köpekler öldüklerinde ruhları nereye gider? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Köpeğim öldü gömerken gariplikler oluştu,köpekler öldüklerinde ruhları nereye gider?

  Yorum: Köpeğim öldü gömerken gariplikler oluştu,köpekler öldüklerinde ruhları nereye gider? isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba... İki gün önce köpeğim öldü ;( çok üzgunüm ve benden habersiz anneannem sinekler çok gelmiş üstüne diye ve çok kokar diye bi saat sonra alıp köpeğimi uzak bir yere bırakmış benden habersiz köpeğim şimdi ne oldu bilmiyorum...ben gömek isterdim ama benim haberim olmadan hemen götürmüş ;( sizce gunahmıdır ? Günahı bana mı yazılır ? Kopeğım aklıma geldikçe çok özlüyorum ve üzülüyorum... ;(

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Köpeğim öldü gömerken gariplikler oluştu,köpekler öldüklerinde ruhları nereye gider?


  Reklam  Merhaba kardeşim çok geçmiş olsun. Köpekler ve diğer bütün hayvanlar masumdur. Ama her canlı gibi çok seversek bile onlarda öleceklerdir. En uygunu uzak ve uygun bir yerde gömmektir. Bu amaçla uzağa götürmüşlerse günah değildir.

 3. Misafir
  Bizim kaplumbağamız var sabahları yem vermeyi unutuyoruz. Ahirette bizden şikayetçi olurmu.

 4. arifselim
  Yönetici
  Kaplumbağa evde beslenecek bir hayvan değildir. Bu ona belkide haksızlık etmek ve hapsetmek gibi olur. Ona en uygun yaşama ortamı ne ise onu sağlamakla sorumlusunuz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
hayvanlar ölünce nereye gider,  hayvanlar ölünce ruhları nereye gider,  hayvanlar öldükten sonra nereye gider,  köpekler ölünce nereye gider,  Hayvanların ruhu nereye gider,  ölen hayvanlar nereye gider,  kediler ölünce nereye gider