+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ayaklarım kınalanmıştı üç gün sürdü bunun sebebini ogrenebilirmiyim Neden kaynaklandığını kimse bilmiyor ya cinlerdendir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ayaklarım kınalanmıştı üç gün sürdü bunun sebebini ogrenebilirmiyim Neden kaynaklandığını kimse bilmiyor ya cinlerdendir

  Sual: Herkeze hayırlı akşamlar.benim gecen gün ayaklarım kinalanmisti uç gün sürdü bunun sebebini ogrenebilirmiyim. Neden kaynaklandığını kimse bilmiyor ya cinlerdendir diyorlar yada mantar enfeksiyonuymus diyorlar.bu konu hakkında bilgi verebilmelisiniz bana acaba? Çok merak ediyorum birden sabah uyandığınızda ayaklarınızı kinalanmis olduğunu görmeniz tuhaf geliyor insana ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Ayaklarım kınalanmıştı üç gün sürdü bunun sebebini ogrenebilirmiyim Neden kaynaklandığını kim


  Reklam  Cevap: Uyku halinde Ele-Ayağa Kına Yakılması

  Soru: Sabah kalktıgımda ellerimde karışık şekillerde koyu renklerde belirgin kınalar vardı, her iki elimde de. Bunun nedenini söyler misiniz?

  Soru: Bu olay babaannemin başına gelen bi olay. Akşam yatarken ayağında hiç bişey yokken sabah namazına abdest almak için uyandığında, sağ ayağınakına yakılmış olduğunu görmüş. Kına kokusu bile varmış. Bu neden olabilir?

  Değerli Kardeşimiz:
  Bunun nedenini bilmiyoruz. Ancak korkulacak bir durum değildir. Özellikle bu gibi durumları kötüye yormamalıyız.

  Selam ve dua ile
  Sorularla İslamiyet Editör


+ Yorum Gönder