+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mezi ve Meni Arasındaki Fark Nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Mezi ve Meni Arasındaki Fark Nedir?

  Sual: sürekli beyaz renkte bir akıntı görüyorum bazen kireç gibi oluyor meni için abdest alınması gerktiğini öğrendiğimden beri güsul abdesti alıyorum kötü şeyler gördüğümde falan .amam artık bıktım ve meni mi mezi mi bilmiyorum .bazen koku oluyor ama bazen olmuyo güsul abdesti almam gerekiyvr mu ? 2. maydın
  Devamlı Üye

  Cevap: Mezi ve Meni Arasındaki Fark Nedir?


  Reklam  Cevap: Meni şehvet nedeniyle çıkar, kokusu ekşimiş hamur kokusunu andırır, rengi kremidir. Mezide cinsel konular düşünüldüğünde ve-ya kadınla oynaştığında akar, şehvetle fışkırmaz, rengi beyaza ya-kındır, Yumuşatıcı bir salgıdır. Bazen idrardan sonra da akar.
  Kadından gelen menide şehvet nedeniyle akar, rengi sarımtırak-tır. Erkekte olduğu gibi guslü gerektirir.. Fetâvâ-yi Hindiyye, Beda-yiussanayi’, Fethulkadir, Bahrirâik ve İbn Abidîn’de de ayni konu açıklanmıştır.

 3. Misafir
  S.A. abiler ben 13 yaşında bir gencim, bazen idrarımı yaparken penisimin ucundan beyaz bir sıvı fışkırıyor sonra idrar geliyor, ama hiç haz almıyorum,gusül gerekir mi ?

 4. mum
  Administrator
  İdrarla gelen akıntı vedidir.
  Gusül gerekmez.

+ Yorum Gönder
meni ile mezi arasındaki fark,  mezi ve meninin farkı,  meni ve mezi arasındaki fark,  meni ile mezi arasındaki fark nedir,  meni ile mezi arasındaki farklar,  meni ve mezi arasındaki farklar,  mezi ile meni arasındaki