+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Adetten önce gelen kahverengi yada bulanık renkli akıntı namaza engel mi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Adetten önce gelen kahverengi yada bulanık renkli akıntı namaza engel mi

  Yorum: Adetten önce gelen kahverengi yada bulanık renkli akıntı namaza engel mi sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Adetten önce gelen kahverengi yada bulanık renkli akıntı namaza engel mi
  Adetimden iki gün önce kahverengi bi akıntı geldi ertesi günde sarımsı lekeler geldi üç gündür sancım var ama açılmadım namaz kılmalı mıyım ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Adetten önce gelen kahverengi yada bulanık renkli akıntı namaza engel mi


  Reklam  Eğer bu akıntı sürekli gelmemişse bu adetten sayılmaz ama devam eden bir akıntı ise bu adetten sayılır. Adetinin düzeni bozulmuş olabilir.

 3. Misafir
  Eger cevabini ogrendiysen banada soyler misin benimde basim belada

 4. Misafir
  benim adetime daha bes alti gün var ama tam bi haftadir kahverengi akinti geliyor. daha önce hic böyle olmamisti normalde adetimden bi iki gün önce gelirdi ama bu sefer adetimden iki hafta önce geldi ve bir haftadir devam ediyor. namazlarimi kilabilirmiyim

  benim adetime daha 6 gün var ama bir haftadir kahverengi akinti geliyor bu durumda bu adet halinemi sayilir? yoksa namazlarimi kilmalimiyim..
  normalde adetimden 2-3 gün önce gelirdi ama bu sefer nerdeyse 2 hafta önceden basladi

 5. arifselim
  Yönetici
  Eğer normalde dediğin iki gün önce gelen akıntıların oluyorsa bu akıntıların adetin başlangıcıdır. Çünkü adet başlangıcı direk kanama ile olmaya bilir, kahverengi akıntı ile de başlayabilir. Adetinin düzeni değişmiş olma ihtimali vardır.

 6. Misafir
  Adetime ikl gun daha var ama bugun cok hafif pembe turuncu arası bi akıntı oldu agrımda var ,ama baska bise yok namaz kılmaya devam etmelimiym?

 7. arifselim
  Yönetici
  Adet günün belli ise ve adetin her ay bu şekilde bir akıntı ile başlamıyorsa bu gelen akıntının bir önemi yoktur ve bu adetinden sayılmaz. Namazına devam etmelisin.

 8. Misafir
  bende ayni durumdayim ve hemen hemen her ay icerisinde bi sure boyle oluyor inanki cok can sikici bi durum ne yapacagimi bilmiyorum namaz kilsam mi kilmasam mi diye arafta kaliyorum

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
adet öncesi kahverengi akıntı namaz,  kahverengi akıntı namaza engel mi,  adet lekesi geldiğinde namaz kılınır mı,  adet öncesi kahverengi akıntı orucu bozar mı,  adet öncesi kahverengi akıntı abdesti bozar mı,  adet öncesi kahverengi akıntı namaza engel mi,  adetten önce kahverengi akıntı namaza engel mi