Konusunu Oylayın.: Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir?
 1. 19.Temmuz.2011, 14:02
  1
  Misafir

  Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir?


  Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir? Mumsema Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir? Askerlerimiz emir yerine getirdiği için şehittir herhalde, peki savaşa katılma emri veren yöneticiler?


 2. 19.Temmuz.2011, 14:02
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir? Askerlerimiz emir yerine getirdiği için şehittir herhalde, peki savaşa katılma emri veren yöneticiler?

 3. 19.Temmuz.2011, 14:18
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,770
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Kore savaşında düşmana karşı başka bir düşmanla savaştık bunun hükmü nedir? Askerlerimiz emir yerine getirdiği iç
  Kore savaşının arka planındaki nedenleri tam bilemiyoruz. Dış görünüşü itibariyle, ateist olan komünistlere karşı Semavî dinlere bağlı Müslümanlarla Hristiyanların yaptığı bir savaştır. Bu sebeple bütün Müslüman askerlerimizin şehit olduklarını ümit ediyoruz.

  Yönetici makamındaki kimseler yanlış bir karar vermiş olsalar bile, rahmeti sonsuz olan Allah'tan, memur olan askerleri şehit mertebesine ulaştırmasını temenni ediyoruz. 4. 19.Temmuz.2011, 14:18
  2
  Devamlı Üye  Kore savaşının arka planındaki nedenleri tam bilemiyoruz. Dış görünüşü itibariyle, ateist olan komünistlere karşı Semavî dinlere bağlı Müslümanlarla Hristiyanların yaptığı bir savaştır. Bu sebeple bütün Müslüman askerlerimizin şehit olduklarını ümit ediyoruz.

  Yönetici makamındaki kimseler yanlış bir karar vermiş olsalar bile, rahmeti sonsuz olan Allah'tan, memur olan askerleri şehit mertebesine ulaştırmasını temenni ediyoruz.

+ Yorum Gönder