+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ya boşanacağım ya da evimi ayracağım,yardımcı olurmusunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ya boşanacağım ya da evimi ayracağım,yardımcı olurmusunuz?

  Sual: huzursuz biri olarak herkese huzurlu günler diliyorum. ben babasız biriyim 17 yaşında babamı kaybettim. annem 2 kız kardeşim var 7 yıl önce evlendim. eşim le kardeşlerim sürekli tertışma ve kavga içindeler ikiside birbirlerini sevmiyor. sürekli evde kavga çıkıyor. benim dayanacak gücüm kalmadı. 2 tane çocuğum var 7 ve 2 yaslarında. onlarda etkileniyolar. evimi ayırayım diyorum annem izin vermiyor. hanımımda aynı evde yaşamak istemiyor. anneminde üzülmesini istemiyorum hanımında üzülmesini istemiyorum. kardeşlerim yüzünden annemlede hanımımın arası iyi değil. bu durumda ben ne yapayım. yardımcı olacak acıklamanızı bekliyorum. çok zor durumdayım lütfen yardımcı olun... ? 2. @mir
  âb ü kil

  Cevap: Ya boşanacağım ya da evimi ayracağım,yardımcı olurmusunuz?


  Reklam  Cevap: kız kardeşlerinizin evlenip gitme ihtimali hiç mi yok?
  o zamana kadar sabredebilirseniz
  belki ortam sakinleşir

 3. sultans
  Devamlı Üye
  bende anneyim ve bu arada kayınvalideyim aynı sebep bizde de vardı ve oğlum evi ayırdı anneniz sizi gerçekten seviyorsa izin verir ,ayrı bir evdegeçim edebileceğini düşünüyorsan boş ver annenide dinleme yuva yıkmak kolay bişey değil ama bir yandan da annenin gönlünü alıp tatlıklıkla evini ayırabilirsin.Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah yuva yıkılırsa Allah affetmez,ama anne bir zamna sonra seni ve aileni affeder..

 4. EarthQuake®
  Yolcu
  Eşiniz ailenizle anlaşamıyor diye boşanmak ne derece mantıklıdır bilemem. Ancak ortam sakinleşmiyorsa ve konuşarak bir çözüme ulaşamıyorsanız ayrı bir eve çıkarsınız, annenizin-kardeşlerinizin vb. geçimine yardımcı olursunuz inşallah. Selametle.

 5. sacitkral
  Devamlı Üye
  vallahi kardeşim işin çok zor.ALLAH yardımcın olsun.ama birde şöyle düşün o annense eşinde çocuklarının annesi kendi anneni düşünüp çocuklarının annesini kırıp incitmen ne kadar doğru bilemem ama yuva yıkması kolay yuva kurması zordur. o yüzden annen seni affeder. ayrı eve çıkarsan herşey yoluna girer.

+ Yorum Gönder