+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Erkekle kızın arasındaki temas zina olur mu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Erkekle kızın arasındaki temas zina olur mu

  Sual: herkese selamlarımı gönderiyorum .adım melek.ben bir çocuğu çok seviyorum . onun sadece elini tuttum . ama onu çok arzuluyorum .onunla evlenmeyi düşünüyorum . oda benimle evlenmeyi düşünüyor.ama daha evlilik için erken . çünkü ikimizinde okulu var . bir müddet beklememiz gerekiyor .bu zaman zarfında öpüşsek yada sarılsak bu zinaya geçer mi . onunla evliliği kesin düşünüyorum ve onu çok seviyorum bana ne olur yardım edin . aklım çok karışık . eğer zinaysa böyle bir şey yapmam . cevabınızı merakla bekliyorum . her şey için teşekkürler ? 2. Hud112
  Kâria.! Nedir Kâria?!

  Cevap: erkekle kızın arasındaki temas zina olur mu


  Reklam  Cevap: Zinaya girer değerli hanım kardeşim. Dikkat et ve bazı arzu ve isteklerini frenlemeyi bil.. Allah'a havale et. Allah (C.C.) yar ve yardımcın olsun.

 3. EarthQuake®
  Yolcu
  El ele tutuşmanız bile doğru değildir. İslam'ın bilincinde yaşıyorsanız şayet bu tip davranışlarda bulunmamanız ilişkinize zarar vermez. Ayrıca en kısa zamanda ciddi adımlar atmalısınız. Selametle.

+ Yorum Gönder