+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Admin ve yönetici kardeşlerime sordum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Admin ve yönetici kardeşlerime sordum

  Sual: Selamun Aleyküm mumsema ; ben yeni üyenizim yalnz deşifre olmak istemedim sorumu burdan sorucam sizlere; üyelerden arkadaşlık istekleri alıyorum ben sadece adminler ve moderatörlerle iletişimde olacağımı sitenizin üyeler arası iletişime kapalı olduğu konusunda bilgilendirilmiştim..bi sorum daha var izninizle; facebook şifrem ve forum şifrem aynıydı bi süre farkında olmadan ortak şifreye ayar yapmışım farkına varınca şifre değişikliği yaptm fakat o süre içerisinde kişisel bilgilerimin güvenliği hakkında endişelendim,foruma güvenim sonsuz ama kafamda soru işareti(?)özetle;üyeler şifrelerine yalnız kendilerimi hakim? sürçü lisan ettiysem affola..bilgilendirirsenz sevinirim.. ? 2. ACİLSERVİS
  Administrator

  Cevap: Admin ve yönetici kardeşlerime sordum


  Reklam  Cevap: Adminler dahi hiçkimse diğer üyenin şifresini bilemez ve göremez. Yani senin şifreni biz görmüyoruz istesekte yok. Mumsema adminleride facebook kullanmaz.
  Biri şifresini unutsa dahi ve mailini unutmuş ise farklı bir maile yeni şifre gönderilmez ve kayıtlı olduğu mail adreside kendisine bile söylenmez. Sahibine mail söylenmezken üçüncü kişiye mail adresi vermek mümkünmü. Probleminizi başka yerlerde arayın.
  O kadarda amatör değiliz.

+ Yorum Gönder